Oğlak İle Yay Uyumu

Konusu 'Oğlak Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

  25 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Eylul
 1. Eylul

  Eylul Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.223
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
  Birbirinden sonra gelen burçların uyumu oldukça zordur. Genelde sonra gelen burç bir öncekinin eksiklerini tamamlar. Birçok yönden Yay burcu ile tamamen zıtsınız. Aranızdaki en büyük fark Jüpiter tarafından yönetilen Yay'ın aşırı iyimser olması ve Satürn tarafından yönetilen Oğlak burcunun ise fazla gerçekçi olmasıdır. Yay insanı sizi karamsarlıkla suçlayacak ve hiç durmadan, olabilecek en kötü ihtimal için hazırlandığını söyleyecektir. Siz ise onun Polyanna gibi olmasına anlam veremeyeceksiniz. Spor yapmayı seven Yay burcu formdadır ve sizin fazla kilolarınıza takılabilir. Ya onun önerileri ile bir şeyler yapın ya da hiç umursamayın. Yay insanının patavatsızlığı meşhurdur ve sizin gibi kibar, politik birinin bunu kabullenmesi zor olacaktır. Yatakda Yay'ın atletik vücudu sizi tahrik eder. İlişkiniz ilerledikçe başka hiç bir konuda uyuşamadığınızı düşünebilirsiniz. Yay burcu teorisyendir, siz ise gerçekleştirensiniz. Evin tüm masraflarını siz karşılamak zorunda kalabilirsiniz. Yay insanının espri gücü, neşesi ve felsefi yaklaşımı hoşunuza gider. Bu ilişkinin başarı şansı yüzde ellidir. Bazı zamanlar çok zor olsa da imkansız değildir. Bu ilişkinin başarı ve başarısızlığı tamamen size bağlı olacaktır.

  rüyalar com dan alıntıdır
   
 2. 4 Eylül 2009
  Konu Sahibi : Eylul
 3. dove

  dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  27 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  3.314
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Yay burcu teorisyendir, siz ise gerçekleştirensiniz. Evin tüm masraflarını siz karşılamak zorunda kalabilirsiniz. Yay insanının espri gücü, neşesi ve felsefi yaklaşımı hoşunuza gider. Bu ilişkinin başarı şansı yüzde ellidir. Bazı zamanlar çok zor olsa da imkansız değildir. Bu ilişkinin başarı ve başarısızlığı tamamen size bağlı olacaktır.

  böyle bi ilişkim var bazı kısımları tutmasa da şu cümlelere katılıyorum :)
   
 4. 25 Temmuz 2013
  Konu Sahibi : Eylul
 5. atik

  atik Popüler Üye Üye

  Katılım:
  13 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  194
  Beğenildi:
  9
  Ödül Puanları:
  108
  aynen eşim yay ben oğlak....
   
 6. 24 Ocak 2014
  Konu Sahibi : Eylul
 7. Lasya

  Lasya ❤❤ Üye

  Katılım:
  30 Ocak 2013
  Mesajlar:
  675
  Beğenildi:
  364
  Ödül Puanları:
  78
  Benim de eşim yay ve cidden anlaşılması zor insanlar...
  Bi kere arkadaşlarına çok bağlılar ve istedikleri olmayınca da surat yaparlar hemen :) Kendim oğlak burcuyum düzenli olmasını istiyorum ama nerdee sürekli arkasında koşturuorum.