Oğlak İle Yengeç Uyumu

Konusu 'Oğlak Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

  25 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Eylul
 1. Eylul

  Eylul Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.223
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
  Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur. Zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Kısacası bu ilişki ya kusursuz olacak ya da hiç yürümeyecektir. Sonuç ise sizin elinizdedir. Sizin burcunuz yıldız haritasında 10. evi yani ün ve kariyer evini yönetir. Oğlak burcu hırslıdır ve toplumda saygın bir yer edinmek ister. Siz büyük şirketlerde, kurumlarda ve politikada başarılı olursunuz. Emir komuta zincirini iyi anlar ve uygularsınız. Hiyerarşik yapıdan hoşlanırsınız çünkü herkes kendinden ne beklendiğini biliyordur. Toprak elementi olduğunuz için de çok pratiksiniz. Yengeç ise sizden oldukça farklı, duygusal bir su elementidir. Yengeç burcunun ilgi alanı evi ve ailesidir. İşinde çok çalışıyor olsa bile sizin gibi kendini işe vermez. Bu çok güzel bir ilişki olabilir. Yengeç burcu size hayalini kurduğunuz ama yoğun işlerinizden fırsat bulamadığınız ev hayatını sağlayacak size ve çocuklarınıza çok iyi bakacaktır. Siz zaten çalışmaktan özel hayatınıza vakit bulamazsınız. Evden ayrı geçirdiğiniz zamanlar sorun olacaktır. Yengeç insanı işinize olan düşkünlüğünüzü anlamadığı için alınacak ve surat asacaktır. Siz ise onun eve olan düşkünlüğünü saplantı haline getirdiğini ve evde fazla zaman geçirdiğini düşüneceksiniz. Bu özellikle çocuğu olan boşanmış Yengeç burcu için geçerlidir. Hiç durmadan çocuğu hakkında konuşacak, zamanının çoğunu onunla geçirerek sizi ikinci plana atacaktır. Siz de aslında aile geleneklerine ve eşinizin ailesine değer verirsiniz. Özellikle yaşlı insanların gençlik anılarını dinlemeye bayılırsınız. Yaşanmış tarihi ilk ağızdan dinlemek sizi heyecanlandırır ve elinizden gelse ailenizin biyografisini yazabilmek istersiniz. Yengeç burcu eski aile albümlerinizi bularak size yardımcı olabilir. Siz, Yengeç burcundan daha pratik ve finansal konularda daha yeteneklisiniz. Yengeç insanı kesinlikle savurgan değildir. Tutumludur, ucuzluktan alışveriş yapar, parasını hesaplı kullanır ve para biriktirir. Bu iyi anlaştığınız bir konudur. Yengeç duygusaldır, sizi ilgisiz ve soğuk bulabilir. Sık sık sevgisini göstermek ve sevilmek ister. Yatakta ikinizde duyarlısınızdır ancak onun duygusal sıcaklığına erişmek zordur. Sekste bu dünyadan kopmak ister, eğer saatinize baktığınızı görürse hayal kırıklığına uğrayacaktır. Sizden tam ilgi beklemektedir. Yengeç sevgilinizin yoğun aşkı size heyecan verecektir. Bazı Oğlak'lar bu aşkı boğucu bulsa bile çoğunluk halinden memnundur. Bu güçlü ve sağlıklı bir ilişki olacaktır. Birbirinizin eksiklerini tamamlayacaksınız.

  rüyalar com dan alıntıdır
   
 2. 20 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Eylul
 3. clochette

  clochette Aktif Üye Üye

  Katılım:
  18 Ocak 2009
  Mesajlar:
  866
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  yorum okadar uzunki biri tutmasa biri mecbur tutuyo:)
  evet esim ve bende cok uyumluyuz bu burclarimizdanmidir bilinmez ama eger oyleyse her oglak kendine bi yengec bulsun mutlu olsunkaydirigubbakcemile
   
 4. 21 Aralık 2010
  Konu Sahibi : Eylul
 5. xdestina

  xdestina Yeni Üye Üye

  Katılım:
  2 Nisan 2008
  Mesajlar:
  196
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  ben de yencegım nışanlım oglak evet bizde mukemmel bı ıkılıyz.. oglak dış gorunuşu soğuk buz gıbı bırı gıbı olsa aslnda acayıp espirili bı erkektır zekidir,komik bi şivesi vardır :) olumsuz olan tek bi yönü var malum keçi oldugundan çok ınatçıdır sbit fkırlıdır ama yapıcıdır yıkıcı deıl :):):):):)
   
 6. 2 Mayıs 2011
  Konu Sahibi : Eylul
 7. Myria

  Myria Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  bayan yengec erkek oglak olunca anlasmasi daha kolay oluyor sanrim.
  tersine pek itimad etmiorum ama istisnalar vardir tabi her zaman
   
 8. 3 Mayıs 2011
  Konu Sahibi : Eylul
 9. RANA32

  RANA32 Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  25 Şubat 2011
  Mesajlar:
  236
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  108
  oğlak erkeği fazla işkolik olmuyomu
   
 10. 23 Eylül 2011
  Konu Sahibi : Eylul
 11. zurnik

  zurnik Aktif Üye Üye

  Katılım:
  6 Eylül 2011
  Mesajlar:
  13
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  Ben oğlak kadınıyım eşim yengeç ve hiç anlaşamıyoruz, çok konuşuyor her konuda fikir sahibi vetutumlu yazılmış yengeç için ama benim eşim para harcamayı çok sever kendide söylüyor bunu, bense hep bi yerlere para koyma gereksinimi hissederim, markette çok zamanım geçer çünkü hep fiyat karşılaştırması yaparım, bazen bu cimri halime sinir olmuyor değilim de napiim elimde değil 3 kuruşu hesaplıyorum işte:)
   
 12. 23 Eylül 2011
  Konu Sahibi : Eylul
 13. ceyar

  ceyar Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  4.725
  Beğenildi:
  12
  Ödül Puanları:
  0
  ben de fiyat karşılaştırması yaparım hep bir oğlak olarak :KK53: e biriniz tutumlu olcaksınız ki elinizde para kalsın :KK70: kızma kendine yani :KK70: