oğlum ağlamıyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve tatucuk tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

4 Ekim 2010
    Konu Sahibi : tatucuk
  1. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar üzülsem mi sevilsem mi bilemiyorum ama 13 günlük oğlum zaten doğduğundada çok tız ağlamıştı.ilk günler emzirme zorluğu yaşadım o dönemler tız bir şekilde ağlıyordu şimdi ise neredeyse topuk kanı alınırken ki dışında hiç ağlamadı.gazı yok günde 8 kez filan emiyor altı ıslandığında yada kakasını yaptığında geriliyor huysuzlaşıyor fakat ağlamıyor.mırın kırın ediyor aç olduğunu anlıyor öyle emziriyorum.öyle hareketsiz bebekte değil banyo yaptırıkende uslu duruyor yanlız ağlamamasını takıyorum kafaya benimle aynı durumda olan var mı.

2. 4 Ekim 2010
  3. zeyon

zeyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    canım merak etme benim bebeğim de hastanede aç olduğu zaman dışında hiç ağlamamıştı topuk kanı alınırken bile oralı olmadı ağrı eşiği hala yüksek..Şimdi 15 aylık istediği yapılmadığı zaman öyle güzel çığlık atıyor ki.. Benim bir arkdaşımın bebeği 4 aylık doğduğu günden beri hiç susmuyor sürekli ağlıyor bebeğe yazık annesinede. Bence biz şanslıyız ağlarsa daha çok üzülürsün güle güle büyüt bebeğini..

4. 4 Ekim 2010
  5. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    bence senin onu ağlatmamandan kaynaklanıyor, açken onu bekletsen eninde sonunda ağlar.. ama sen doğrusunu yapıyorsun bence :)

6. 4 Ekim 2010
  7. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım benim oğlumda 13 günlükten pek sesi çıkmıyorudu..3 haftadan sonra mızıklanmaya başladı..Merak edilecek bir durum olduğunu sanmıyorum..Zaten 3-4 haftadan sonra gazı olmaya başlayak,umarım çok gazlı olmaz bebeğin,işte o zaman ağlamasın diye dualar adiyorsun..

8. 4 Ekim 2010
  9. defne44

defne44 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm sarılık degil dimi benim oglum sarılıktan dolayı hep uyudu hiç aglamamıştı

10. 4 Ekim 2010
  11. tria

tria mucize meleklerim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :))) benim kızımı kardeşim ilk gördüğünde ayy abla ağlamayıda bilmiyor bu ne kadar şanslısın demişti şimdi azra ağlamasında kim ağlarsa ağlasın modundayız o kadar gür sesle ağlıyorki 3 apartman duyuyor kesin :)))

12. 6 Ekim 2010
  13. kedi003

kedi003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    benım oglumda 6 aylık ama dogdugundan berı dogru duzgun aglamadı bır tek ası yapılırken sesını duyduk.. sen cocugun tum ıhtıyaclarına hızlı bır sekılde cevap verırsen bence ondan aglamaz kı bu en ıyısı.. bır tek hassas konu sarılık olmasında ona bır dıkkat et.. sarılık cok uyutur.. gercı 15 gunluk bu zamana kadar fark edrdın bence.. bence cok sanslısın bebek aglaması cok zordur cevreden duyuyoruz hep...