oğlum ameliyat olacak galiba:((

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve inciboncuk tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : inciboncuk
  1. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar herkese selam uzun süredir foruma bakamadım oğlum pazartesiden beri hasta üst solunum yolu enfeksiyonu olmuş bayram için ankaraya annemin yanına gelmiştik kuzenim gata da dr pazar ateşlenince pazartesi gataya götürdüm çocuk doktoru muayene etti önemli değil üsye dedi parasetamole devam edin antibiyotiğe gerek yok dedi bu arada bu çocukta fıtık var dedi ben şok oldum çünkü bayram öncesi kendi doktoruna kan tahlili vs ve kontrol için götürmüştük kuzenim hemen çocuk cerrahına gösterdi o da hayır bu fıtık değil kord kist dedi bu da fıtığın bir çeşidiymiş doğuştan oluyormuş ama bu güne kadar farkedilmemiş çocuk doktoru farketmemiş olabilir bi de hastaya öksürünce ortaya çıkmış olabilir dedi içim rahat etmedi başka cerraha gösterdik o da kord kist dedi ultrason çektirdik gerçekten de kord kist çıktı şimdi pazartesi günü profesörden randevu aldık bakalım o ne diyecek büyük ihtimalle ameliyat dediler 20 dk sürüyormuş narkoz almışken sünnet de olacak bu arada enfeksiyon geçmeden ameliyat olamıyor enfeksiyon için de tekrar doktora götürdüm viral dedi ve antibiyotik verdi bir sürü ilaç içip bütün gün uyuyo yavrum iştahı da sıfır sadece biberon maması yiyor çok dikkatli olun salgın varmış çok uzun oldu hepinizi öpüyorum oğluma dua edin allah hepimizin bebeklerini korusun

2. 18 Aralık 2008
  3. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya çok çok geçmiş olsun
    evet bayadır yoktun, ben de nerelerde bu inci diye düşünüyordum
    inşallah kolaylıkla atlatırsınız ameliyatı
    sünnet de iyi olmuş çıksın aradan o da

4. 18 Aralık 2008
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ah yavrum benim, kıyamam ona ben, yerim minik poposunu.:nazar:

Annelik işte, endişe ediyorsunuz, ama sağlığına kavuşsunda gerisi önemli değil. Narkoz almışken sünnet ettirmenizde olabilir aslında.a.s
    Benim oğlumda 20 gün önce geniz eti ameliyatı oldu. İyi geçti çok şükür. Ama mümkünse ameliyat öncesi narkozu sizin kucağınızda versinler. Çünkü çok korkuyor yavrucaklar. Benim oğlumu hemşire kucağımdan aldı götürdü 20 dk ağlamış öyle bebeğim ameliyat öncesi narkoz verilmeden. Sonradan öğrendim ben bunu. Yavrum o kadar korkmuşki.Ben hemen ameliyata aldılar biliyordum meğer bekletmişler bebemi orada.

6. 18 Aralık 2008
  7. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun
    her şerde bir hayır vardır derler
    hasta olmasaydı belkide bilen biri tarafından muayene edilmeyecek çok uzun bir süre bu rahatsızlığı farkedilmeyecekti

hem sünnette olmuş olacak bahaneyle ondanda kurtulacaksınız
    umarım en kısa sürede iyileşir demir

8. 18 Aralık 2008
  9. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsunn..tez zamanda iyişeşir yavrunuz inşallahhh..

10. 18 Aralık 2008
  11. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmişolsun.En kısa zamanda ufacıkta olsa bu sıkıntınızdan kurtulmanızı dilerim.Bizi habersiz bırakma.

12. 20 Aralık 2008
  13. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun... kısa sürede atlatırsınız inşallah..
    bizimde kasık fıtığı çıktı sanırım benim oğluşumda ameliyat olacak gecikmeden...
    Allah bebişlerimize acil şifalar versin...

14. 20 Aralık 2008
  15. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Çok geçmiş olsun. Çoookk üzüldüm. Uyumasına o kadar üzülme çünkü biz büyükler bile ÜSYE'yi istediğimiz kadar antibiyotik alalım bol c vitamini ve dinlenme ile atlatmıyormuyuz??. Uyusunda dinlensin kuzucuk. Fıtığa gelince endişelenmekte yerlerden göklere kadar haklısın. Benim birçok arkadaşımın bebekleri daha kırkları çıkmadan oldular. Hemde prematürelerdi. Bunları yazıyorum sakın Demir'in durumunu hafife aldığımı sanma. Biraz moral olsun diye yazdım. Yazık onlar ameliyattan sonra ana kucağına değil küveze girdiler tekrar. Biliyorsun ana kucağı bilimsel olarakta ıspatlanan anne sütünden sonra en iyi ağrı kesici. Demir bebeciği alacaksın kucağına ve tüm sıkıntı stresiniz bitecek. Ama lütfen kaygını belli etme bebekler herşeyi anlıyor. Sen üzülüyorsun diye tedirgin olur, iştahı kaçar.Hem bir öneri fıtık ameliyatı olacak diye düşünmede sünnet olacak oğlum de..Koca delikanlı olacak annesi. Allah damatlığını da göstersin. Ayy çok konuştum. Tekrar geçmiş olsun. Bizi haberdar et. Sevgiler..

16. 21 Aralık 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Geçmiş olsun canım Allah şifa versin..

18. 24 Aralık 2008
  19. keri34