Oğlum, bebeğim bu gece son gecemiz.......

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve zeseze tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : zeseze
  1. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    09.12.2007 tarihinde aldığım en güzel haberi büyüttüm 9 ay boyunca ve yarın ben daha önce hiç tecrübe etmediğim bir duyguyla karşı karşıya kalacağım.
    içimdeki duyguların tarifi yok... en net hissettiğim duygu ise korku... nasıl tutulur, beslenir, bakılır? ben kendime bile bakamazken küçücük bir varlığa nasıl bakarım diye korkularım.
    OĞLUM...
    en çok korktuğum şey; içimde, düşündüğüm her şeye şahit olmuş olman. bazen gerçekten pişman olduğum zamanlar oldu ama sanma ki seni sevmememdendi bu. nasıl bir şey yaşadığımın bilincinde olmamaktı,yabancılıktı. ama seviyorum seni. küçük yumuk ellerini, bezelye tanesi kadar parmaklarını... çok korkuyorum bebeğim ama elimde değil, bu korku sebep oldu zaman zaman kötü şeyler düşünmeme.
    BEBEĞİM...
    Bir yerlerde okumuştum, bebekler annelerini kendileri seçermiş diye. umarım beni seçtiğine hiç pişman olmazsın. ben, sen hayatıma giriyorsun diye her şeye rağmen,yaşadığım tüm gelgitlere rağmen çok mutluyum. ben seninle birlikte büyüyeceğim. hayatı birlikte tadacağız öğreneceğiz. hiç kolay bir yolculuk olmayacak bu. ama sana olan aşkım, o hep denilen arsız annelik duygusuyla aşacağım bunları.
    SENİ BEKLİYORUM BİRTANEM, BU GECE İÇİMDE SON GECEMİZ...
    SENİ ÇOK SEVİYORUM.....

2. 7 Ağustos 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım benimm çok güzel yazmışsın duygularını..... inş yarın senin ve sevdiklerin için üzel bi gün olur sorunsuz sıkıntısız bi şekilde dogumun gerçekleşir ve oğluşunu saglık ve mutlulukla büyütürsün... dualarımız senin ve dogum yapacak bütün anneler için olacak.... sende bizi duada unutma...

4. 7 Ağustos 2008
  5. deniiiz

deniiiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onlara bizim kadar sevecek bizim kadar iyi bakacak kimse olamaz çünkü onlar bizim bir parçamızlar ,her şeyimizler o yüzden hiç kaygın olmasın ne yaparım diye en iysini sen yaparsın onun için,bebişine saglıcakla kavuşmanı dilerim,dualarım seninle ve dogum yapacak diğer arkadaşlar...

6. 7 Ağustos 2008
  7. eslemnur

eslemnur oğlum tatlı meleğim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzel yazmişsin bak bende heveslendim şimdi benim içinde 09,12,2007 çok önemli bi tarihti evlendiğim düğünn tarihimdi inşaallah allahim hepimize o duygulari tatmayi nasip eder hayirlisiyla dualarimiz seninle ve senin gibilerle

8. 7 Ağustos 2008
  9. angel80

angel80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    duygularınızı çok güzel ifade etmişsiniz.Bugün içinizde uyuyan yarın yanı başınızda uyuyacak ne kadar güzel göz göze geleceksiniz.Bazen halen görüştüğüm sınıf arkadaşım var onun yaptığı gibi beni hep arar sağolsun ya bu bebek neden uyumuyor diye tatlı tatlı dertleneceğiniz bir arkadaşınız olacak.Şu an tatlı bir telaştasınız.Allah kolaylık versin herşeyden önce sağlıcakla nasip etsin.

10. 7 Ağustos 2008
  11. serenat

serenat İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zeynepcim ne güzel yazmışsınn Allah yarın yardımcın olsunn bebegini saglıcakla alırsın inşllah kucagına canım.

12. 7 Ağustos 2008
  13. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay ben çok duygulandım nasıl yazmıssın böyle sanki benim söylemek istediklerimi yazmıssın canım benim hayırlısıyla doğumunu yapıp minik yavrunu kucağına alırsın inşallah çok öpüyorum seni Allah yardımcın olsun ........

14. 7 Ağustos 2008
  15. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ağlattın beni senağlamabende yarın oğlumu kucağıma alıcağım allah izin verirse:1hug:.duygularını çok iyi anlıyorum.okurken ağladım yazdıklarını.çok sulu gözümm:a015:.heyecandan bu gece saatler sonra uykuya dalmışım...ya hala inanamıyorum yarın şimdi bebeğimiz mi olucaakkgamyoncuiremsu..hayatımızdaki bi çok değişicek ama allahın izniyle herşeyin üstesinden gelicezz.a.sanne olmakk işte bu olsa gerek...ayyy hem çok heyecanlı.hemde korkuyorumm.alllahım hayırlısı ile hepimizi kurtarsın arkadaşlarımm.:Saruboceq:.mübarek cuma günü yarın bizde dualarınızı bekliyoruzzzzzz:Saruboceq:​

16. 7 Ağustos 2008
  17. berrin_26

berrin_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    dünyada yaşayabileceğiniz en muhteşem duygu, ben 3,5 ay once yasadım bu gusel duyguyu.dünyalar güseli bi kızım var şimdi.butun oncelıklerım degıstı.kızım herseyım.korkularından bahsetmıssın.hiç bitmiyor inan.ya hastalanırsa ya onu kaybedersem.ama mutlugulu sevgısı butun korkuların onune gecıyor.sıze hayırlı dogumlar ,yarın yanınızda olacak kucuk mucızenızede saglıklı ve uzun bır hayat gecırmesını dılerım.

18. 7 Ağustos 2008
  19. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zeynepcim benimde cumartesi yarın değil öbür gün ağlattın valla bizi ne diyeceğimi bilmiyorum 9 ay geçti su gibi ama bu hafta bitmek bilmiyo sanki çok sabırsızlanıyorum aminim hepimiz için öyle allah yardımcımız olsun inşallah