oğlum beni sevmiyor mu?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve angeldust tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : angeldust
  1. angeldust

angeldust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar;benim sorunum 10 aylık olan oğlum sürekli babasını ve beni ittiriyor kesinlikle bana düşkün değil babasına da düşkün değil bağımsız bir bebek ama anlamıyorum ''anneci bu bizim oğlan'' diye yakınan arkadaşlarım var ve ben çok üzülüyorum bu duruma oğlumuza şimdiye kadar bir kez bile sesimizi yükseltmedik çok hareketli bir bebek başka kimsenin kucağında da durmuyor acaba sebep nedir bileniniz ya da aynı durumu yaşayananız varsa paylaşırsanız çok sevinirim... emzirmenin bebekle aanneyi bağladığı söyleniyor 10 aydır da emziriyorum ama memeye de düşkün değil zorla öpmek zorla herşey zorla çok üzülüyorum çokkkk acaba bu durum geçici midir? ya da ne hata yapıyorum?????

2. 10 Aralık 2009
  3. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    dediğin gibi bağımsız olmayı seviyor demekki, sanmam sevmediğini, olur mu öyleşey, birdedönem dönem bebekler değişiyor, bizimki babacı, ama söylemesi ayıp biryeri sıkışınca annem deyip sarılyooo, yanii işi düşünce anneci,,,tabi dönem dönem değiştiği oluyor

4. 10 Aralık 2009
  5. DygEge

DygEge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    Canım hiç sevmezmi anneciğini mutlaka seviyordur belki dediğin gibi sıkıntıya gelemıyordur mesela benim eşimde öpünce ağlarmış kimseye öptürmezmiş biraz büyüyüncede silermiş biri öpünce yada yıkarmış:)Geçicidir canım sakın üzülme seni sevmicek bebişinde kimi sevcek annesi..Allah ayırmasın..

6. 10 Aralık 2009
  7. beg

beg ARIM BALIM PETEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok canımya öyle düşünme bencer bu birazda karakteristik sanırım benim kızlasrımın ikiside mıncık mıncık bebekliğinden beri öpülmeyi sevilmeyi çok hazeder büyük kızım 13 yaşında hala daha kucağıma oturur beni sever ben onu öperim kızım yanıma otur öyle seveyim kocaman oldun artık derim yaa anne ben evlenipop gitsemde senin yine kucağına otururum birbirimize sarılıp öpmemeiz için der küçük kızım 10 aylık oda aynı mıncık mıncığız kucağımızda top gibi hoplar durur kaka yaptımı paçama sarılır acıktımı gelşir göğüslerime yapışıp kafasını göğsüme gömer yüzümü sever ama ablamın 2 buçu yaşında kızı var doğduğundan beri kucak sevmez ablam annesi iken artık dayanamaz en sonunda kucağına kıstırıp ağlata ağlata öper sever bırakır sinir oluyorum der her zaman şöyle senin gibi sarılıp doya doya öpüp sarılamıyorum şu çocuğa der bence öyle düşünüpte üzme kendini bir bebek annesini babasını sevmezmi hiç?belkide bebeğinin sevgi dili farklıdır dokunularak değilde belki sevgisini başka şekillerde alıp vermekten hoşlanıyordur büyüdükçe bunu daha iyi anlatacaktır sana emin ol bu şekilde düşünüpte kendinide sıkıp üzme canım..

8. 11 Aralık 2009
  9. angeldust

angeldust Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yorumlarınız için teşekkür ederim hepinize...evet haklısınız aslında karakteri bu galiba ama çok üzülüyorum işte düşkün olsun istiyorum bana umarım ileride olur... bu arada beg arkadaşım maşallah kızlarına ne şanslısın işte ikranın resimlerini gördüm çok güzel çok büyünce çok canlar yakıcak...

10. 11 Aralık 2009
  11. beg

beg ARIM BALIM PETEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım bebeklerinizin cicileriyle resimlerini ekleyelim bölümündede büyük kızımın resmi var ikisi birbirine pek benzemezler büyük kızımda aynı sibel can a benziyor mavi gözlü ve sarışın ikiside çok cana yakın ama ben hakikaten bu durumun karakteristik olduğuna çok inanıyorum bende 5 sevgi dili diye bir kitap var insanlar sevgisini 5 grupta anlattığını dile getiren bir kitap medela bazı çocuklar<za hediye alıp verdiğinde yada onlar aldığında sevgisini anlatırmış kimi insanlar dukunarak sarılarak anlatırmış kimide sözel olarak v.s o m yüzdende oğlun biraz daha büyüsün oda sana sevgisini bir şekilde belli edecektir emin ol.

12. 11 Aralık 2009
  13. EU3

EU3 Guest

bizimkide babaya çok düşkün ben hiç umrunda değilim
    haftada 1 dedsini görür
    onunda kucağındayken kimeye gitmez benden kim istese uçar
    daha çok küçükler üzülme canım

14. 11 Aralık 2009
  15. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benle hiç işi yok benim oğlanın da...ama ne yapsın bütün gün benle..sıkıntı basıyordur çocuğa..akşam babasına uçuyor resmen...sonra ondan da sıkılıyor...kova bebekleri bunlar canları neyi ne zaman isterse...

16. 11 Aralık 2009
  17. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    kardelende düşkün değil bana hiçte olmadı babasına aşık
    ayline katılıyorum kova burcu bebekleri için herkes anne herkes baba
    bütün insanlarla anlaşabilirlermiş

18. 12 Aralık 2009
  19. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet kesinlikle kova burcu bebekleri öel şekil a daki benim oğlan kime versen gidiyo hemde güle güle heç umru bilem değil valla aman kızlar işe bide iyi tarafından bakın işiniz falan olduğunda en aızndan yakınıznıdaki biri oaylar sever sizde rahat edresiniz yada bakıcıya yda bebeğini başkasına bırkamak zorunda olan anneler açısından şanslıyız en azından arkamızdan ağlamazlar