Oğlum bozuk para yuttu acıl izmirde iyi bir cerrah bulmam lazım...:(

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve wisne83 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : wisne83
  1. wisne83

wisne83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    bundan 10 gun once tam evden cıkmak ıcın hazırlanırken oglumun oturma odasında oksurdugunu duydum ama boyle bısey takılmıs gıbı.gıttım bı baktım salonda masanın ustunde duran cantamdan cuzdanımı almıs cuzdan yerde paralar sacılmıs ortalıga ama cocuk ıyı bır ıkı yutkundu allah dedım bısıy yuttu bu ne yuttun oglum dedım para yuttum demezmı ustume atesler bastı hemen kaptıgımız gıbı doktoruna goturduk fılm cekıldı bıde baktık mıdede yusyuvarlak para duruyo.ama cocukta hıcbı sıkayet yok.dr endıselenmeyın bu tıp vakaların % 90 ı dıskıyla cıkıyo beklıcez dedı tamam dedık 1 gun 2gun 5 gun yok cocuk cıkarmıyo tekrar gıttık bu sefer dr mıdede takılmıs olabılır bı cocuk cerrahı gorsun dedı bu sefer devlet hastahanesıne cocuk cerrahına gıttık.oda baktı muayne ettı fılm cektı beklıcez dedı ama 7 gun 8 gun hala yok bugun tekrar gıttık tekrar fılm cekıldı para 10 gun once nerdeyse orda duruyo dr bu para ancak bronkoskopıyle cıkar dedı.genel anestezıyle uyutulup agızdan kameralı bı aletle gırılcekmıs bıkac gun hastanede yatabılır dedı ay delırıcem kapalı bı operasyon netıcede sımdı ne yapsak bılemıyoruz o devlet hastanesınde mı yaptırsak unıversteyemı gotursek sasırdık kaldık cok uzun yazdım ama daha once boyle bısey yasayan yada yasamasada izmirde ıyı bı cocuk cerrahı onerebılecek bırı varmı ???:1no2:

2. 30 Mart 2010
  3. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ızmir'de Ege Üniversitesi'nde okuyup burada doktor olan bir arkadaşım var, ona sorarım arkadaşım.
    Çok geçmiş olsun, ah yaramaz çocuklar ya...

4. 30 Mart 2010
  5. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun umarım bu sıkıntınız biran önce geçer..

6. 30 Mart 2010
  7. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun. kardeşimde düğme yutmuştu ama kendiliğinden çıkmıştı. gelişmelerden bizide haberdar edin lütfen. tekrar geçmiş olsun :KK43:(

8. 30 Mart 2010
  9. ikizmeleklerim

ikizmeleklerim Dünya tatlılarım benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay canımya geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyi bir doktor bulup güzel sonuçlar alırsınız.birde ben birşey merak ettim oğlun kaç yaşında?

10. 31 Mart 2010
  11. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bende küçükken bozuk para yutmuştum ama kendiliğinden çıkmıştı.
    İnş. oğlunuzunda oparasyonsuz kendiliğinden çıkar.

12. 1 Nisan 2010
  13. diller

diller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hiç korkmana gerek yok benim oğlum 1 yaşında nefes darlığı başladı. daha sonra 1,5 yıl astım tedavisi gördü. sonra doktorunu değiştirdik ve film çekildi.akciğerine 6 parça kuruyemiş olduğunu tespit ettiler.bronkoskopi ile ciğerinden çıkardılar yani korkulacak bi şeyyok benim oğlum üniversite hastanesinde olmuştu üniversite hastaneleri bu konuda çok iyi

14. 6 Nisan 2010
  15. leyna35

leyna35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Behcet uz çocuk hastanesini önerebilirim. Hayati bi tehlike yok endişelenmeyin bu kadar...

16. 3 Mayıs 2010
  17. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    şimdiki paraları protesto ediyorum ben yaaa, 1 yaşında kızım var, o paraları küçülttüler küçülltüler yaa heruerden para çıkıyor, minik miniki ne kadar toplarsam toplayayım, mutlaka bir yerlere aıyor ve ummadığım bir yerden çıkıveriyor ve benim cadı kızım muhakkak şaşmadan o parayı buluyor!!

kaç kez ağzından o minink paralardan çıkardım!!! bu ne yaaaa...

18. 3 Mayıs 2010
  19. nadirem

nadirem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun.Behçet Uz Çocuk Hastanesi ne götürün bence.