oğlum çok süt içiyooo

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve mardavci tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : mardavci
  1. mardavci

mardavci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya benim oğlum çok süt içiyo dolayısıyla yemek yemiyo ne yapıcam sadece gece içsin istiyorum ama gündüz içmesini istemiyorum önerisi olan varmı?

2. 30 Mart 2010
  3. nazmik

nazmik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda cok süt içiyoyo.su kakolu sutler varya versem kutu kutu ıcer.içtikten sonra tabı karnı doluyo yemek ıstemıyo.aaa baba almammıs falan diyorum baba gelıncede bulamadık oğlum diyo.hep kesmedım gunde br tane veriyorum.3 yasında oğlum sebze yemeği falan hiç yemiyo yedikleri makarna,sehriye corbası kıymalı,kofte sucuk sosıs pirinçunundan ballı tarcınlı muhallebı bunların dışındakılerı bınbır guclukle veriyorum.ac kalınca kendi istiyo sende bıraz ac bırakmayı dene.kolay gelsın canım

4. 30 Mart 2010
  5. mardavci

mardavci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kıriz geçiriyo emmeyi bırakınca kendini süte verdi vermetince yere atıyo kendini morarıyo resmen ya kansızlık yaptığını biliyorum sütün fazlasının ama 2 yaşında anlamıyoda ne yapıcam bilmiyorum

6. 30 Mart 2010
  7. nazmik

nazmik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ufak ufak baslasan bugun verdiğin dunden az olsun bide dikkatını baska seylere verebılrısın.ben masanın uzerine fındık cevız kayısı kraker cubuk falan koyuyorum hepsınden azar azar gidip gelip bir iki alıyor artık alıstı kendisi istiyo istersen bıde oyle dene....

8. 30 Mart 2010
  9. mardavci

mardavci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    olabilir aslında buda olmassa sütüne tuzu basıcam:) )