oğlum çok terliyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve yagmury tarafından 23 Aralık 2007 başlatılmıştır.

23 Aralık 2007
    Konu Sahibi : yagmury
  1. yagmury

yagmury Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar 7 aylık oğlum uykudan sırtı sırılsıklam kalkıyor her uykudan sonra çamaşırını değişiyorum. Çokta giydirmiyorum ama sırtı çok terliyor. Geçenlerde bir doktora sordum beslenmesinde ve uykusunda problem yoksa önemli birşey değil dedi öyle bir problemimizde yok.Sizin bebeklerinizdede varmı terleme normalmidir acaba?

2. 24 Aralık 2007
  3. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm canim,cok normal ufak bebeklerde terleme,hem benim kizda terliyor ve iki yigenim var onlarda terliyor ve bu yuzden benim kiz gece aglar ilk baslarda bende hep ustunu degistirirdim,ama simdi hafiften sackurutma makinasiyla kurutuyorum,sen uzulme ve endiselenme,normal

4. 24 Aralık 2007
  5. profiterol

profiterol Guest

canım benim oğlumda çok terliyor gece çok giydirmem üstünü örtmesen bile terler özellikle kafası ben 3 posta üst deiştiririm hala saçları çoksa kestir tavsiyem birazda olsa işe yarıyor:1hug:

6. 24 Aralık 2007
  7. yagmury

yagmury Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun arkadaşlar normal demekki fazla endişe etmeyeyim

8. 25 Aralık 2007
  9. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    etme kardesim etme,inan endiselenecek birsey yok cogu bebekte olur,oda sicaksa fazla giydirme,kendine ve bebisine cok iyi bak,sevgilerimle canimmm,[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

10. 25 Aralık 2007
  11. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canim yinede icim rahat olsun istiyorsan sadece telefonla doktoruna sorabilirsin,ama benim bildigim herbebekte olur,byee

12. 25 Aralık 2007
  13. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46:canım merhaba benımde oğlumunda çok terliyodu özellikle ensesi kafası dr ra ğötürdüm araştırdı tahliller yaptı gogatırdan şüpelendi allahtan bişey çıkmadı kanında 1 kaç madde düşük çıktı kan ilacı verdi düzenli 1 kaç ay kullandım öyle bisorunu kalmadı önceden sırıl sıklam oluyodu durmadan üstünü değiştiriyodum
    istersen sende bi doktara götür :teselli:

14. 25 Aralık 2007
  15. profiterol

profiterol Guest

ay canım bana dr.dedinmi tüylerim diken diken oluo zaten:eek:klava: hem bende guatr hastasıyım böle şeyler duyunca kötü oldum saol paylaştığın için:1hug:

16. 25 Aralık 2007
  17. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    senağlamacanım niyetim seni üzmek değildi olan tecubemi paylaştım inşaallah oda kansızlıktandır guatr yoktur hemen olucak diye düşünme :teselli:

18. 27 Aralık 2007
  19. profiterol

profiterol Guest

saool canım ben hastalık konusunda çok aşırı hassas oluyorum özellikle oğlum söz konusuysa grip oldum ona geçmemesi için maskeyle dolaşıyorum evde umarım geçmez çok üzülüyorum onu hasta görüncesenağlama