oğlum doymuyor,uyumuyor,gaz sorunu var yardım edin!

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve gulen tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gulen
  1. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bugün 10 günlük olduk ama gece uykumuz yok,sürekli emmek istiyor doymuyor galiba.göbeğide düşmedi.gaz çıkartamıyoruz.2 gündür kakada yapmıyor.birde sarılık var.sınırda çıktı.ne yapacağımı şaşırdım.

2. 16 Kasım 2008
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım dr a götür bence acilen..sanırım sütün yok o yüzden doymuyor , e doğal olarak kaka da yapmıyor..dr mama verecektir büyük ihtimalle ..benim kızımda 12 günlük ve günde 6-7 kez kaka yapıyor ..biraz yapmasın telaşlanıyorum bişeymi var diye ..sen iki gün oldu diyorsun birde..bence hemen götür dr a..geçmiş olsun..

4. 16 Kasım 2008
  5. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    gülencim eylüle katılıyorum hemen dr a götür.benimkide 10 günlük ama günde 10 tane filan bez değiştiriyorum ve hepsi kakalı.ben emziriyorum ve sütüm yeterli ama benim bebeğim biraz erken ve küçük doğduğu için dr mama da verdi.milupanın pre aptamil ini kullanıyorum.bayılıyor benimki.anne sütüyle aynı koku ve tada sahipmiş bilgin olsun cnm.çok geçmiş olsun

6. 16 Kasım 2008
  7. Strawberry_83

Strawberry_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163
    cnm slm senden haber bekledim son kontrolünden sonra ama unuttun herhalde cuma o gün 3 te çıkıcak sonuçlar demiştin ne oldu doktor ne dedi bizde salı günü gidicez doktora bakalım ne çıkıcak benimde göğüslerim kanıyordu doktor ek mama verdi aptamilin yeni doğanlar için olanı sende ver aç kalmasın sütünüde sağmayı dene ve mutlaka 2 veya en fazla 3 saatte bir emzir yada mama ver karnı doysun göreceksin altınıda kirletir emmiyor die boşta bırakma bizim bebişlerin sarılığı olduğu için emmeleri yada yemeleri çok önemli aptamilde anne sütüne en yakın olan mama

8. 17 Kasım 2008
  9. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kaka da önemli ama asıl doyup doymadığını bol bol çişini yapmasından anlayabilirsiniz. eğer bezi ıslak değilse ya da az birşey çişini yaptıysa doymuyor demektir. kaka yapmamasının başka nedenleri vardır.

10. 17 Kasım 2008
  11. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bebeğimde 2 günde bir kaka yapıyor anne sütü alan bebeklerde bu normalmiş diye duymuştum ama yinede net bir bilgim yok göbeği için anne sütü damlat bence çok çabuk kuruyuveriyor benim bebeğimin 4. günü göbeği düştü bu sayede

12. 17 Kasım 2008
  13. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benzer sorunlar bizdede var maalesef benimkide bugun 10 gunluk oldu gobegımız dusmedı sarılık cıktı :KK43:( bıde burnu sureklı tıkalı solısyonla burun aspıratoruyle acmayı denıyorum olmuyor :KK43:(

14. 27 Haziran 2011
  15. gnl02

gnl02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar fazla telaş etmeyin. benim oğlumda göbeğini geç düşürdü, sarılık olayı bizde de vardı. sürekli gaz sorunları vardı ki hala gaz sorunu tamamen bitmiş değil. ama bir ay kadar zaman sonra bütün bunların geçtiğini göreceksiniz. ama sarılık sınırın üstünde ise tedavi gerekebilir ve bikaç günde düzelir.

16. 27 Haziran 2011
  17. prophetic

prophetic ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    hahahaha yahu 3 sene önceki mesajlara cvp yazmışsın 1 aya geçer diye, onların çocuğu eşşek kadar oldu bile(maşallah) ne gazı ne doyması hahahahah

18. 12 Temmuz 2011
  19. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :90::90::90::90::90: