Oğlum emmiyor yardım edin.( çok korkuyorum emmeyi bırakmasından.)

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve xxmavisimxx tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : xxmavisimxx
  1. xxmavisimxx

xxmavisimxx HOŞGELDİN CANIM OĞLUM.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm: slm kızlar oğlum emmiyor ne yapıcam ben mamada yemiyor 15 gündür felen hep uyutuyorum emziği çıkarıp memeyi veriyodum ağzına bugün onuda almıyor uyanıkken asla almıyor ağzına çok moralim bozuk parfüm kullanmıyorum krem vb şeyler sürmüyorumsürekli banyo yapıyorum ter felende kokmuyorum ne yapıcam ben yaaa

2. 18 Ocak 2010
  3. nesibe82

nesibe82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım. cok zor bi durum tabi. biberonla mama verdiysen biberona alısmıs olabilir.
    benim kızda da aynı sorun vardı, ben uyurken emzirebiliyordum.

4. 18 Ocak 2010
  5. xxmavisimxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vermedim canım mama yemiyoo zaten biberı-onuda diliyle itityor inş bırakmaz yaaa çok korkuyorum

6. 18 Ocak 2010
  7. hiliba

hiliba Guest

canım aynı sorunu bizde yaşıyoruz.benim kızda mememi istemiyor.biberonla mama yapıyorum onuda diliyle itiyor.emzik le sakinleşiyor.sanırım mememi istemiyor artık.2 gün aç aç durdu kızım.bugün biraz daha iyi sağıpda veriyorum onuda istemiyor 15 dk filan uğraşıyorum ağzına vermeyi en sonunda alıyor.bende anlamadım neden öyle yaptığını.aynı sorunu yaşıyoruz seninle.

8. 18 Ocak 2010
  9. xxmavisimxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm aynıı bende sütümü çekip veriyorum onuda almıyor inş bu bi geçiş dönemidir inş emmeyi bırakmazz

10. 18 Ocak 2010
  11. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mavişim başka bi topik de yazmıştım okudunmu bilmiyorum burda tekrar edeyim... sğrekli duş alıyoum ter kokmuyorum diyosun ya bence o kadar fazla duş alma ki kendi kokun kalsın vücudunda nil 1 aylıkken duştan çıktıktan sonra memeyi almayı reddediyodu biraz zorlanıyodum... atıyorum hergün yıkanmak yerine 2 günde bir yıkan....ayrıca parfüm falan hiçbirşey kullanmıyorum demişsin ama belki fazla kokulu baharatlı yiyecekler yemiş olabilirsin... bi yazıda özellikle kekik gibi yoğun kokulu gıdalardan kaçınılmalı diyodu bunların kokusu süte geçiyormuş... eğer buna da dikkat ettiğin halde emmek istemiyosa bebeğinin gazı olabilir.... gazınında olmadığından eminsen bi dr a danış derim... bebeklerde enfeksiyon fazlasıyla oluyo ve enfeksiyon bebeklerde memeyi reddetmeye neden oluyomuş... nil de geçen ay 550 gram aldı diye ben çok taktım dr direk idrar tahlili istedi ve enfeksiyon çıktı.... o yüzden üzülmekten öteye gitmek gerekiyo bazen.... umarım sağlıla ilgili bi problem yoktur ve en kısa zamanda tekrar oğluşun emmeye başlar... meleğini kokluyorum.....

12. 18 Ocak 2010
  13. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay cok zor bir durum umarım en kisa zamanda gecer.

burnu tıkalı olabilirmi???

Son düzenleme: 18 Ocak 2010
  14. 18 Ocak 2010
  15. xxmavisimxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    önerilerini dikkate alıcam cnm bizimde idrar tahlili yapıldı temiz çıktı burnuda tıkalı değil inş gecer bu günler

16. 18 Ocak 2010
  17. dingoz

dingoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aranıza yeni katıldım benimkide emmek istemiyor ek qıdalara başlayınca öyle oldu.gece emiyordu şimdi onuda azaltdı ne yapayım bilmiyorumkaydirigubbakcemile3

18. 18 Ocak 2010
  19. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    annenin hamilelik gibi bir durumu yada göğüs problemleri varsa da bebek anne sütü almaz diye biliyorum.Göğsümün siyah yerinde iki defadır sivilce çıkıyor ve sevdiği meme olduğu hade almayı redediyordu............