oğlum emzik almıyo:(:(:(

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ayse38 tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ayse38
  1. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlarım canlarım yardımm....paşam,kuzum emzik almakda direniyo ...nasıl alıştırabilirim...bütün gün kucağımda uyku diye bişey yok uyursa kolumda uyuyor yatağına yatırıyorum uyanıyo..imdattt!!! misafirlerim geliyoo servisi onlar yapıyooo:KK43::KK43:15 dk ağlamadan duruyo ana kucağnda..sürekli emiyo...imdat yaa napıcam olmazki böyleesenağlamasenağlama

2. 16 Ekim 2008
  3. aymu40

aymu40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayşeciğim oğluşunun kilo alımı nasıl doymuyor olabilir beberşin doktor sütü yetmeyen annelerin bebişleri memeyi bırakmaz demişti

4. 16 Ekim 2008
  5. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

valla cnım seni çok iyi anlıyorum benimkide hiç uyumuyoduşimdide pek uyuyo denmez ama öncekine göre şükür.salıncak kurdum baska hiç bişeyle uyutamadım ben.bende biberon ve emzik alsı diye 1 haftadır uğrasıyorum bakalım kim pes edecek çalışmaya baslıcam ve gözümün arkada kalmasını istemiyorum.:KK43:

6. 16 Ekim 2008
  7. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda yalancı meme almıyo.elini şapur şupur emiyo ama meme almıyo.veriyorum midesi bulanıyo.aynen benim cimcimemde gündüzleri kucağımda uyuyo.bırakınca uyanıyo.yapacak bişi bulamadım ben.herşey onun istediği gibi oluyo artık

8. 16 Ekim 2008
  9. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    benimki de almıyo emziği çok denedim midesi bulanıyo ve öğürmeye başlıyo ya da alıp hemen fırlatıveriyo ben de artık vazgeçtim uğraşmıyom

10. 16 Ekim 2008
  11. SENACE

SENACE Guest

YALANCI MEME ALMASI O KADAR DA ÖENMLİ DEĞİL ASLINDA...
    AYŞE SENİN BEBİŞİNDE BENİM KIZIM GİBİ MEME KEYFİ YAPIYOR.
    BENDE GÖĞSÜMDE UYUTTUKTAN SONRA, YATAĞA KOYUNCA MIZMIZLANIYOR.
    BEN GÖĞSÜMDE UYUYUP EMEMYİ BIRAKTIKTAN SONRA GÖĞSÜMÜ SADECE TUTTUĞUNDA AĞZINA YALANCI EMZİĞİ VERİYORUM.
    O HALEN MEMEDE SANIYOR KENDİNİ ve UYUYOR.

ONUN HARİCİNDE EMZİK KULLANMAYI TERCİH ETMİYORUM.

SEVGiLER...

12. 16 Ekim 2008
  13. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mehtapcığım banada dediler salıncağı eşim yaptı ugün eve gemedi daha bakalım işe yarayacak mı ??? uyumayan bebeklere bire bir deniyo deneyip görecegiz

14. 16 Ekim 2008
  15. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bizdede aynı sorun var malesef benim oğlumda emziği bi türlü almıyo daha doğrusu alıyo süt gelmediğini görünce fırlatıp atıyo...
    Bugün bi sitede okudum bi psikologun söylediklerini aktarayım size ''memeyi verin ağzına tam emmeye başlayınca ağzından çıkarır gibi yapın bebek hemen refleks olarak daha kuvvetli emmeye başlayacaktır ,bunu birkaç kere tekrar edin bebek emziğe alışacaktır'' diyordu ....
    Ben henüz denemedim faydası olurmu bilmem ama isterseniz siz bi deneyin belki faydası olur.....

16. 16 Ekim 2008
  17. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

valla herseyi denedim ama benim kızda refleks olarak emme bile yok

18. 16 Ekim 2008
  19. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben de cekistirerek agzindan alistirdim memeyi..hala da cok severek emmiyo ama uyuturken cok ise yariyor..bir de memende tutup agzina memeyi koyup gogsune daya hafifce..seni emdigini zannedecek ve emecektir..bizde oyle oluyor..ayrica bebenin ne kadarlik oldugnu yazmamissin..benimki daha hastaneden cikmadan vermistim yalanci memeyi..