oğlum gazdan kıvranıyor......

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve esraseyhan tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : esraseyhan
  1. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar oğlum 15 günlük.gece hiç uyuyamıyor.gündüz ise uykusunda sancı çekiyor....yüzünü ekşitiyor..azıcık ağlııyor ve tekrar uykuya dalıyor..çok endişeleniyorum.....doktora götrmem gerekiyor mu acaba?.

2. 23 Şubat 2010
  3. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Mutlaka doktora git, ihmal etme. Ben bebeğime om-x kullanıyorum bu arada. ıyi geliyor. Aklınızda bulunsun.

4. 23 Şubat 2010
  5. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sen yine bir doktoruna göster canım ama bunlara alış aynılarını oğlumda çektiğim için ki hala daha biraz var çaresi yok bunun gaz damlalarının çokta işe yaradığını söyleyemiycem benim oğlum 3 aylık oldu baya hafifledi gazımız.. ahh ahh neler çektik neler yapmadık ama geçicek canım

6. 23 Şubat 2010
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım bencede doktora gıt gaz sancısı ıse veya baska bırseyse o sana yardımcı olacaktır

8. 23 Şubat 2010
  9. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kolaylık versin. Normal bir süreç 3-4 ay yoğun olarak yaşanacak malesef

10. 23 Şubat 2010
  11. neesli

neesli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    hiç canını sıkma bence.ama doktora gitmeyi de ihmal etme.benim de oğluşum 5.ayını bitirene kadar böyleydi.insan zamanla alışıyor gaz sancısını ayırt edebiliyor ama yinede küçük oldukları için endişeleniyor.çok iyi hatırlıyorum bebişimiz sancıdan duramadığı zamanlarda gece yarıları doktora götürdüğümüz zamanları.ama her defasında arabayla giderken ya yolda uykuya dalardı ya da hastane kapısında.doktorumuzda bebeğinizde kolik sancısı mevcut eve götürün uyusun derdi.ama büyüyünce hepsi geçicek inşallah.Allah acil şifalar versin canım

12. 24 Şubat 2010
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    aynı problemden dun doktora gıttık. kızım bugun 16 gunluk uykusunda aglıyor yuzu eksıyo mıkırdanıyo cogu zaman uykuya dalamıyor zaten son 3 gundur boyle. gazdanmış. doktor babusol dıye bıtkısel bı surup verdı. gunde 3 cay kasıgı verebılırmısım. bırde rezene verdı. kızım gunde 100 cc ye kadar ıcebılırmıs dun 20 cc bugunde 20 cc verdım. ıhtıyaca gore ver dedı. bende gunde 2 bardak rezene ıcıyorum artık. karnına ve ayaklarının altına sıcak su torbası yada sıcak bez koyabılır masaj yapabılırsın dedı. agladıgı zaman kucagına almaktan korkma daha kucaga alısıcak kadar bılınclı degıl kendını guvende hıssederse daha rahat sakınlesır dedı. bıde bana sen ne kadar sakın olursan panık yapmazsan bebegınde o kadar sakın olur dedı doktorumuz...
    bakalım ınsallah 3-4 aya kadar hafıflıcekmıs...

14. 24 Şubat 2010
  15. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar bizde gazdan çok çektik. Rezenenin çok faydasını gördüm. Hala içiyorum bol bol hem sütüde arttırıyor. Ayrıca bizim gaz sıkıntımız 40 ı çıktıktan sonra bitti. ınşallah sizinde biter. Sabahlara kadar az ağlamazdı yavrucum şimdi Maaşallah akşam 8 gibi yatıyor sabah 7,30- 8 arası kalkıyor. Deliksiz uyuyunca çabuk büyüyorlar. Allah bebişlerimize sağlık versin...

16. 24 Şubat 2010
  17. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    maşallah ya darısı bizlere inşallah

18. 24 Şubat 2010
  19. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah....ama kesintisiz nasıl uyuyor?gece kaldırmıyor musun emzirmek için?