oğlum gece cok sık uyanıyor ne yapmam gerek

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve obicemto tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

17 Ocak 2009
    Konu Sahibi : obicemto
  1. obicemto

obicemto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4 aylık bebeğim var ve gece neredeyse hersaat bası uyanıyor emziriyorum tekrar uyuyor budurum benı cok yoruyor ne yapıcagım bilginiz varsa beni aydınlatın lutfen...

2. 17 Ocak 2009
  3. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    mama vermek yada emzikle uyutmak geliyor insanın aklına.
    nurayy isimli arkadaşın gittiği ingiliz prof gece mama verirseniz siz de dinlenirsiniz sütünüz daha iyi,kaliteli olur gibib birşeyler söylemişti sanırım.

4. 17 Ocak 2009
  5. clopin

clopin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bebişler memede uykuya dalarsa daha sık uyanıyorlarmş diye okumuştum

6. 17 Ocak 2009
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum dokuzbuçuk aylık hala gecede en az beş kere kalkar.artık eminim beni istiyor emerek uyuduğu için bir an uyandığında gitmiş diye korkuyor tekrar emerek uyuyor.Oğlum biberon maması hiç almadı gece mama bende denemek istedim olmadı.Taylan beni bile hayrete düşürüyor sabrımın sınırları konusunda..

8. 18 Ocak 2009
  9. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım oglumun 10ayı bıttı hala gece 10 kere uyanıyo benı arıyo yanında yada emıyo neler denedım yatırmadan 5dk once mama yedırıyorum kalkmasın dıye yok gene aynı ama onunla yatarsam sorun yok sanırım bana cok alıstı ne yapcam bılmıyorumm

10. 18 Ocak 2009
  11. amilie

amilie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    denemedim ama gece çayı önerenler var. papatya da rahatlatıyor diye biliyorum. ben de son zamanlarda özellikle aynı dertten muzdaripim. sinirlerim çok yıprandı. yakında bu çaylardan denemeyi düşünüyorum.faydası olur mu bilmiyorum!

12. 18 Ocak 2009
  13. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benım oglumda saat bası bazen yarım saatte bır uyanıyor.hatta sımdı yenı uyudu.bende cok sıkıldım bunaldım.oncelerı yanımda yatınca bu kadar sık uyanmıyordu.sımdı benımle uyusada saat bası ayaktayız.bunun bır cozumu yokmu ya ben artık dayanamıcam

14. 18 Ocak 2009
  15. amilie

amilie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum diş çıkarma döneminde çok huzursuzlanıyordu, bi türlü uykuya dalamıyordu, ağlıyordu. biz bazan battaniyeye sarıp mahallede 2 sokak aşağı 2 sokak yukarı inip çıkarken uyuyakalıyordu ve getirip yatırıyordum. temiz hava alınca daha uzun süreli uyuyordu. başka yol bulamamıştım. işe yarıyordu. arabası olanlar için daha rahat! tavsiye ederim. bazan odayı havalandırmak da işe yarıyor. biz ne dışarı çıkabilyoruz ne pencere açabiliyoruz, oğlum da ben de hastayız :KK43:

16. 19 Ocak 2009
  17. obicemto

obicemto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gece caylarınıda denedım fakat hıc bır faydasını gormedim benmde sınırlerm yıpranmıs durumda .

18. 19 Ocak 2009
  19. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızımda 9,5 aylık her gece değil ama genelde kızımda saat başı uyanıyor.bazı günler oluyorki yarım saat içinde 3 sefer kalkıyor.emziriyorum uyuyor yerine koyup ben yatıyorum tam dalacağım uykuya haydi tekrar ağlamaya başlıyor.gece doymadığı içinmi uyanıyor diye düşünüyorum.gündüz biberon alıyor ama gece istemiyor illaki beni emecek.sabahta işe gidiyorum uykusuz uykusuz.çok zor geliyor bazen