oğlum gece uyanmıyor

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve nursaygin tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nursaygin
  1. nursaygin

nursaygin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar 2,5 aylık bir oğlum var 40 ı çıkana kadar gecede 2 kez kalkıyordu ama artık gündüzleri en fazla 2 saat uyuyor her gece 11 de yatıyor sabah 6 da uyanıyor bu durum beni çok düşündürüyor aç kaldığını düşünüyorum o uyuyor ama ben bu stresten uyuyamıyorum dr umuza sorduk ne güzel şanslısın dedi kilo alımıda çok ii son 20 günde 870 gr almış ama içim rahat değil bir türlü bebeği bu şekilde olan varmı? :KK46:

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 19 Haziran 2010
  3. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Benimde öyleydi kızım o aylarda gece 11 de yatardı kesintisiz sabah 6 yada 7 ye kadar uyanmazdı kilo alımıda iyi olduğu için hiç takmadım acıksa kalkardı zaten bencede şanslısın ama benim kızım ne zaman 4 aylık oldu bir başladı gece kalkmaları şu an 18 aylık hala gece emmeye en az 5 kere kalkıyor

4. 19 Haziran 2010
  5. sumeyra05

sumeyra05 EVİMİN NEŞESİİİ PRENSESİM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    benim kızımda öle aç olursa uyanıyo yada gözlerini açmadan mıkırdanıyo anlıyorsun zaten uyanmasını beklemen emzirip yatırıyorum rahat rahat uyuyoruz. altınıda açmıyorum sabaha kadar kuru oluyo eğer kaka yapmadıysa. bebekler büyüdükçe daha uzun uyurlar

6. 19 Haziran 2010
  7. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAHINDAN Daha ne istiyosun ki benim oğlum 17 aylık hala gece 2-3 kez kalkıyo oda acıktıı için bile diil öylesine falan...hiç sıkma canını acıkınca belli eder o uyursa daha iyi büyür annesi gelişimi daha iyi olur... yatırmadan emzir gce yeter bence ona...

8. 19 Haziran 2010
  9. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle bebeğine kocaman bi MAŞALLAH de... ne kadar güzel kesintisiz uyuması. benim kız 11.aya girdi hala en az 3- 4 kez kalkıyor.hadi kalkıyoruz emiyor ama bide kilo alsa... 2 aydır kiloyu bırakın gram almadı:KK43: maşallah bebeğinize.

10. 20 Haziran 2010
  11. ezgi087

ezgi087 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    masallah cnmmm biz 4 aylıgız uykya hasretimmmm mutlaka en gec 2 saatte bir uyanıyo emmeye ama kilo alımı biraz az sen sevi n hem kilo alımı normal hem uyuyoo:KK70:

12. 20 Haziran 2010
  13. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    canım buda şikayet edilecek bir şey mi?
    ne kadarr şanslısın maşallahhh diyelim

bizim ailede 40 ında sonra bebeklere gece meme verilmezz. nasıl gece büyük insanlar da yemek yiyince rahatsız oluyorsa bebekler de olur. bu yüzden çocuklarında uykusu düzene girer. bizim ailede çocuklar böyle yetiştiriliyor valalhi...

14. 20 Haziran 2010
  15. nursaygin

nursaygin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ailece düzen oturtulmuş ne güzel bizim ailede tek bebek benimki o yüzden bu konuda örnek alabileceğim kimse yok maalesef

inşallah sizin bebişlerde düzene girer sağlıkla büyüsünler inşallah

ayy inşallah düzenimiz bozulmaz madem bi sıkıntı yok uyumasında uyusunda büyüsün bebişim :KK46: sizin bebişte kocaman olmuş ne güzel darısı bize Allah yardımcın olsun

16. 21 Haziran 2010
  17. simal84

simal84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım benim bebişimde öyle 11 12 gibi uyur ben uyandırmasam uyanmaz bizimde normal ama ben yinede 3 saatte bir uyandırmadan ağzına memeyi tutuyorum hemen alıp emiyo acıkmasa emmemz kilomuz da gyet düzenli ayda 1 kilo alıyouz doktorda 5 saati geçmesin uyandır emzir kan şekeri düşer diyo bence sende öyle yap canımm

18. 22 Haziran 2010
  19. ozlemisdar

ozlemisdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    valla benim oğlum doğduğundan beri gündüzleri hiç uyumazdı.gece 11 de bi yatardı sabah 6 ya kadar uyurdu.taki 4 aylık olana kadar gündüzleri biraz uyumaya başladı geceleri 1 kez falan emer geri uyurdu.5 aydan sonra 10 da yatar bir gece 2 de birde 5 te uyanır sonra sabah 8 e kadar uyurdu.şimdi 8 aylık bir aydır neredyse saat başı uyanıyor bu gece 6 kere falan kalktı sabah 6 da kaka yaptı şimdi uyuyor ama ben işe gidicem:KK43:( uykusuzluktan yıkılıyorum:KK43:(her ay farklı bir uyku düzeni oluşturuyor.bence güzel güzel uyu arasın bu günleri.ayrıca bebişler uyurken saat başıda emzirsen emer refleks.3. aydan sonra kesintisiz gece uykuları başlarmış.büyüme hormonları uyurken salgılanır.uykuda en az beslenme kadar önemli bence hiç uyandırma uyusun.