oğlum hiç uyumuyor sürekli ağlıyor neden olablir

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve SENAYARDA tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : SENAYARDA
  1. SENAYARDA

SENAYARDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 aylık oğlum hiç uyumuyor.durmadan ağlıyo. doğduğundan beri böyleyiz. denemediğim şey kalmadı ama geçmiyo. günde en fazla 5 saat uyuyodur. başka yok. çok gazlı bi bebek. bütün ilaçları denedim doktor ne verdiyse kullandım ama yine geçmedi gazı. aslında her emmeden sonra çıkartıyo gazını ama değişen bişey yok. sürekli ağlıyo sütün yetmiyo ondan ağlıyodur dediler mama aldım (hiç istemiyodum aslında) iki gündür. günde bi yada iki kere veriyorum yine aynı ağlıyo durmadan ne yapmam lazım arkadaşlar. sesi kısıldı ağlamaktan çok üzülüyorum lütfen yardımcı olun.

2. 23 Şubat 2009
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim eger sancisi varsa bebeginin bebekler icin rezene cayi var onu icir derim iyi gelir bir keresinde benim oglumunda sancisi vardi annem zeytinyagini kaynatip karnina sürüp bide bir bezi hafifce isitmis karnina koymustu cok iyi gelmisti gercektende denemekte yarar var kaka yapmasi nasil peki

4. 23 Şubat 2009
  5. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım acaba ağrısımı var başka yerinde.sen bence dr.götürde iyi bir tarama yapsınlar.belki kulağı ağrıyordur,ağrısı olmasa bukadar ağlamaz diye düşünüyorum yaa.yazık dr.götür de bi baktır canım.gaz sorunu olsa demene göre okadar ağlamaz

6. 23 Şubat 2009
  7. mihenk

mihenk prensesim büyüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım gaz sancısı varsa zinco damla+rezene çayı+bacaklarını karnına bastırıp çekerek masaj spor yaptır çok iyi geliyor.benim kızımda çok gazlıydı bu üçünden çok fayda gördüm

8. 23 Şubat 2009
  9. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bencede milupanın rezene çayı var onu dene ılık şekilde ver belki işe yarar rahatlatır uyumasına yardımcı olur.eskiden anason verirlermiş dene bence

10. 24 Şubat 2009
  11. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bence rezene cayı hem gazına hemde uykusuna iyi gelecekdir benim oglumda öyleydi rezenee cayı iyi geldi

12. 24 Şubat 2009
  13. goldgelb

goldgelb madre di mare Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence aç bebişin... mamayı biraz arttırmalısın.. Bebekler sanılanın aksine %90 gaz değil, açlıktan ağlıyor... anlattıklarına göre kolik v.s. gibi de durmuyor ya da ilkimin dediği gibi kulağı da ağriyor olabilir...

14. 24 Şubat 2009
  15. SENAYARDA

SENAYARDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tavsiyeleriniz için teşekkür ederimbugün dr gittik. gazı için yapabilceğimiz bişey yok ilaçlar biraz rahatlatır dedi. 4.aydan sonra kendiliğinden geçiyomuş. mama verdiğimi söyledim kilo alması çok iyi aç kalsa kilo almaz mama verme dedi. rezene çayınıda tavsiye etmiyo bebeklerde uyku yaptığı için zeka gelisimini etkiliyomuş veriyodum artık bıraktım. napalım bi 2 ay daha katlancaz çok üzülüyorum ama yapcak bişey yok demekki inşallah biran önce geçer. teşekkür ederim. ya kızlar bide bişey sorcam 2 aylık aşısını özel hastaneler yapıyomu biz sağlık ocağına götürmüyozda. ordada özel hhastaneler yapmıyo dediler. bide aşıdan sonra ağrısı çok olurmu olursa ona ne yapayım 3 gün sonra aşıya gidiyoruz :KK43:

16. 24 Şubat 2009
  17. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    Benim yeğenimin de sesi kısılmıştı ilk 2 aylıkken ben ağlıyordum miniğimizin o hallerine artık şimdi 10 aylık bir fırlama oldu o zaman ablamın sütü yetmemişti açlıktan ağlıyordu dr öyle demişti,biz de mamaya geçmiştik...Ama zinco damla da gazı için birebir..

18. 24 Şubat 2009
  19. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok geçmiş olsun aynı şeyleri bende yaşadım seninki kadar aşırı değildi ama onada yakındı bebeğine rezene çayı verme ama sen iç günde 2 bardak faydasını görüceksin emin ol bide sen kendini üşütmemeye çalış özellikle ayaklarını biraz ıhlamur verebilirsin bebeğine 4-5 kaşık kadar oda fayda eder içine çok az da nane yağrağı atabilirsin bide egzersiz yaptır umarım biraz yardımcı olabilmişzdir sana....