Oğlum hiçbir şey yemiyor!

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve zeseze tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zeseze
  1. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dünden beri benim oğlum kesinlikle mama yemiyor. 5 çeşit mama aldım her çeşit biberon ağızlığı, öğürüyor.
    var mı böle bişiy yaşayan yardım ya. ağlıyorum dünden beri dudaklarımda uçuklar çıktı. mahvoldum. dr.u aradım biraz daha takip edin dedi. ama yarın kesinlikle götüreceğim.
    ertuğ benzer bişiy yaşamıştın noldu senin oğlan şimdi?
    aç biliyorum asla ağlamıyor sürekli gülücükler saçıyor mama uyurken bile versem dışarı püskürtüyor.sadece su içiyor. ek gıdaları da yemiyor

2. 1 Aralık 2008
  3. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Valla bildiğimden demiyorum ama mamaların tadı şekerli değil sanırım dimi bi de tipik arı mama yı deneseniz şeerli ya hoşuna gider belki bilmem aklıma geldi sadece

4. 1 Aralık 2008
  5. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    muhallebi denedim canım ya benzer bişiy sanırım onu da yemiyor. bir de şeker 1 yaşından evvel verilmiyor ya.

6. 1 Aralık 2008
  7. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Lina da bazen almıyor biberonu öğürüyor, ben dudaklarına memeyi hafif hafif değdirerek ağzına vermeye çalışıyorum ve başırılı oluyorum. Gerçi benimki sadece anne sütü alıyor mamaya geçmedik ama dene istersen. İnşallah biran önce düzelir canım üzme kendini.

8. 1 Aralık 2008
  9. bamboo

bamboo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun diş falan çıkarmıyo dimi diş çıkarmaya başlayınca bu tarz yememe sorunları oluyo bi de hastalarsa . ama çok zordur bir bebeğin yememesi anne için . inşallah bugün yemeye başlar .

10. 1 Aralık 2008
  11. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    zeseze ah canım ah üzülmekten yetmeyen sütümde gitti günde 3 saat uyuyorum agzımın yarası başımın agrısı geçmez oldu ay ay .askum aynı kaç çeşit mama var yok yemiyo ben ne varsa hepsini denedim canım.kan aldılar süte alerjisine baktlar yokmuş çok şükür lağman yaptılar kakasında da bişe yok dedi.ayın 3 ünü bekliyelim kan alıcaz yine dedi dr. u şekere bakılacak böbrek bagırsak mide yani baştan sona bakılacak geçen ay çöktük resmen maddi olarakta bide özele gidiyoruz bir lağmanı 22 ye yaptlar düşün ayın 3, üne bırakması iyi oldu maaş.ogün alıyo eşim.neyse dr geldikten sonra yazmıştım hatırlarsın düzeliyo diye yok anam dün az yedi bu gün yine yemiyo şimdi kucagımda uyuyo aç aç biberonu sıkıyorum uyuyunca öyle besliyorum ben ayıkınca bagırıyo çekiyorum uyutup tekrar aynı kollarımı hissetmiyorm artık çok zor götür canım yarın sen biara yemiyodu faranjit olmuştu ogeçti hala yemiyo ben üzüntüden kafayı yicem ama oğlum yemiyooooooo

12. 1 Aralık 2008
  13. ertuxgx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben su içiyo diye su içirdim devamlı sende içir bagırsakları tembelleşmesin.ertuğda suyu ve bitki çayını içiyo ama mama yok benim sütümü bile içmiyo naptım diye düşünmekten kendimi suçlamaktan başka bişe yapmıyorum.akşamları çok huzursuz oluyo gündüz bizim beyimizde gülücük saçıyo akşam kıyamet kopuyo

14. 1 Aralık 2008
  15. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alla alla ya acayip bişiy bu. bi arkadaşımın da başına gelmiş. onlar ekgıdaya geçtiklerinde olmuş mamayı kabul etmemiş. ama ben ekgıdaya geçeli çok oldu. bilmiyorum valla tuğba ömür törpüsü derler ya öyleymiş ya.allah acılarını göstermesin canım.
    ama ikisinin de sorunu aynı valla allah yardım etsin

16. 1 Aralık 2008
  17. ertuxgx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hiç sorma kucagımdan inmiyo ya napcam ben şu tahliler yapılsada bende rahatlasam şidi koydum yatagına bagırıyo kollarım koptu ya eşimdede durmuyo velet adamın kulaklarını patlatacak bagırmaktan hayırlısı gündüz neysede akşam çekemez oluyorum kız 2 saatlik uykuyla duruyorum ve kahveye dayanıcam napim uykusuzluktan trlatıcam.yese azcık neşeleniyo ama yemiyoo allahım sabır ver yardım et artık

18. 1 Aralık 2008
  19. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tuğba'cım kafayı yicem sütüm var emmiyor. dedim heralde sütümde sorun var mama denedim onuda almıyor fırlatıp atıyor. çıldıracam... -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-