oğlum hırlıyor mu ne...

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve esther tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    anneler.. oğlum 3 gündür geceleri uyutacağımda ya da gündüz herhangi bir vakitte emerken hırlar gibi, ağzı kapalıyken çığlık atar gibi ses çıkarıyor. hayırdır işalla. nedir bu yaw? ara sıra da emeceğinde ağlamaya başlıyo memeyi çıkarıyo ağzından.sonra tekrar emiyo vs...

2. 8 Haziran 2009
  3. cagancuk

cagancuk küçük aşkımla çok mutlym Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim oğlumdada oldu.bronşoloit olmuş.hastanede hava verildi 3 gün öyle açıldı.tedavi edilmezse bronşite çeviriyomuş.bence bi dr götür hemen belki seninki öyle değildir ama önlem almakta fayda var.geçmiş olsun cnm dr götürürsen sonucu yazarsan sevinirim

4. 9 Haziran 2009
  5. nefisem

nefisem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde oglumda öyle oluyordu doktora göturdum hic birsey cikmadi,farkettimkigaz yutunca icerdeki gazdan dolayi böyle ses cikariyor tuhafdirki,gazini cikarinca kesiliyor

6. 9 Haziran 2009
  7. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    ya bizde aynı şeyi yaşıyoruz, horlar gibi sesler çıkarıyo arada geceleri,allah korusun geniz eti falan mı var acaba diye düşündüm bende:KK43:

8. 9 Haziran 2009
  9. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    farkettim ki oğlumun karnı ağrıyo. karnı fokur fokur bi de sümüksü kaka yapıyo ondan sanırım.