Oğlum İçin (show tv)

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 2 Eylül 2007 başlatılmıştır.

  2 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG]

  Genel Konu :
  Oğlum İçin'le düşman oldular Emrah ve Fatma Girik Oğlum İçin'le ekrana gelmeye hazırlanıyor. Girik'in oğlunu öldürmekle suçlanan 'damat' Emrah, 7 yıl hapiste yattıktan sonra suçsuzluğunu ispat etmek için uğraşacak
   
 2. 2 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 3. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  “Sana kavuşmadan ölmeyeceğim!”

  Kemal(Emrah), suçsuz olmasına rağmen kayın biraderini öldürdüğü gerekçesiyle sekiz yıldır cezaevinde yatmaktadır…

  Bir zamanlar deliler gibi aşk yaşadığı karısı Nihan(Ayçin İnci)’ın bile abisinin ölümünden onu sorumlu tutması Kemal’i kahretmektedir… Üstelik bir yaşında ayrıldığı oğlu; Mehmet Efe’yi bir kez olsun ona göstermemiştir… Kemal’in en büyük amacı şimdi dokuz yaşında olan oğluna kavuşmaktır. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü eski kayınvalidesi Ümran Hanım(Fatma Girik), oğlunun intikamını kendi elleriyle almak için Kemal’in cezaevinden çıkacağı günü dört gözle beklemektedir… Kemal’in özgürlüğe kavuşacağı anı iple çeken biri daha vardır; ona platonik hislerle ilgi duyan genç avukatı Yaren(Hilal Uysun)…

  Sonunda Kemal demir parmaklıklardan kurtulur…

  Bir tarafta, “Oğlum İçin öldürmeyi de göze aldım!” diyen Ümran… Diğer tarafta, “Oğlum İçin ölmemeyi bile göze aldım!” diyen Kemal…

  Bir tarafta, ailesini bir arada tutabilmek için türlü zorluklara göğüs geren Ümran…

  Öbür tarafta, masumiyetini ispatlamaya çalışırken oğlunun annesi ve eski aşkı olan Nihan’la, “Beni ancak senin aşkın kurtarır” diyeceği yeni aşkı Yaren arasında kalan Kemal…


  04/09/2007 Show Tv Saat : 20.00
   
 4. 11 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 5. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  “Kaybedecek birşeyi olmayandan daha güçlüsü yoktur!”

  Uğruna ölmemeyi göze aldığı oğlunun, bir başkasına baba demesi Kemal( Emrah)’i derinden yıkar… Hayattaki en değerli ve tek varlığı da elinden alınmıştır. Aldığı kurşun darbesi asıl şimdi yaralamıştır Kemal’i…

  Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Kemal, bundan sonra ne yapacaktır…?

  Ümran bir yandan Kemal’i ailesinden ve torunu Efe’den uzak tutmaya, korumaya, bir yandan da geriye kalan tek oğlu Serdar’ı frenlemeye çalışmaktadır.

  Yıllar sonra oğlunun babasını, yani ilk aşkı Kemal’i gören Nihan, bir anda kendisini farklı duygular içinde bulacaktır… Yaren’se bir yandan aşık olduğu Kemal’in başına kötü bir iş daha gelmemesi için onu uyarmaya, korumaya çalışmakta, diğer yandan aşkını ona itiraf edememenin sıkıntısını duymaktadır.

  Tüm çabalarına rağmen Efe’yi Kemal’den saklayamayacağını anlayan Ümran hemen harekete geçmiştir… Ancak karşılaşacağı şeyler, işinin hiç de kolay olmayacağını göstermektedir…


  11/09/2007 Salı Saat 20.00
   
 6. 15 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 7. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  “Özlemek yanında istemektir”

  Kemal, sekiz yılın özlemine dayanamamış ve gecenin bir vakti onca güvenlik önlemini atlatarak villaya girmiştir. Artık oğlunun başucundadır ve kokusunu doya doya içine çekmektedir. Aynı anda Serdar’ın eve gelmemesi ve telefonunun kapalı olması Ümran’ı tedirgin etmektedir. Ümran’ı uyku tutmayınca torunlarının üzerini örtmek için oda oda dolaşmaya başlar. Bu arada Efe’nin de odasına girer. Kemal de odadadır.

  Kemal bir kerecik de olsun oğluna dokunabilmeyi başarınca dünyaya yeniden gelmiş gibi olur. Artık küçük şeyler ona yetmeyecektir. Oğlunu yasal yoldan alabilmek için harekete geçmeye karar verir…

  Kemal’i kaybetme korkusu yaşayan Yaren, onu elde edebilmenin yolunun Efe’den geçtiğini bilmektedir. Kemal oğlu için savaşırken Yaren’in samimi duyguları karşısında ne yapacağını şaşırır.

  Nihan ise toprağa gömdüğü eski aşkı ve filizlenen duyguları arasında bocalamaktadır. Aşk mı, nefret mi galip gelecek?

  Nihan ve Ümran Efe’yi kaybetmemek için her şeyi göze alır.

  Öte yandan Serdar büyük sırrının başka biri tarafından da bilindiğini öğrenir. Bundan sonra Serdar için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

  Bir babanın yürekleri yakan mücadelesine tanık olmak istiyorsanız, hepsi ve daha fazlası heyecan dolu yepyeni bölümüyle Oğlum İçin’de.


  18/09/2007 Salı Saat : 20.00

  alıntıdır
   
 8. 21 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 9. juju

  juju Aktif Üye Üye

  Katılım:
  18 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  13
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  mümkünse gülay ın seslendirdiği jenerik müziğini de paylaşırmısınız?
   
 10. 1 Ekim 2007
  Konu Sahibi : Emez
 11. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  “Atlar yavrularını kokusundan tanır…”

  Oğlunun yakınında olabilmek için eski kayınpederi Hasan’ın evinde at binme dersleri vermeye başlayan Kemal için asıl zorlu süreç şimdi başlamıştır. Çünkü oğlu karşısındadır, ona dokunabilmekte ve koklayabilmektedir ama oğlum diyememektedir. Memed’ine bu yakın ve bu kadar uzak olan Kemal’in babalık özlemini bastırması hiç kolay olmayacaktır.

  Bu gizli oyuna ortaklık eden Nihan’ın cephesinde de durumlar çok farklı değildir. Üstelik eski kocasına karşı bir şeylerin filizlendiğini her hissedişinde abisi Hüseyin’in aklına gelmesi Nihan’ın durumunu gittikçe içinden çıkılmaz bir hale sürükler.

  Bakalım bu oyun Ümran’dan habersiz nereye kadar gidebilecek?

  Yaren, Kemal’in suçsuzluğunu ispat etmeye uğraşırken, Kemal’in karşısına çıkacak bir kişi, olayların akışını tamamen başka bir yöne çeker. Yaren’in de aklı bir hayli karışacaktır.

  Serdar ’ın aldığı şantajlar ve içinde bulunduğu nakit sıkıntısı, gittikçe dibe batmasına sebep olurken, Ela ile de arasındaki gerginlik had safhaya ulaşır. Şantajı yapanın evin uysal damadı Cengiz olduğunu henüz hiç kimse bilmemektedir. Peki, Efe’nin cici babası, Nihan’ın sevgili kocası, Ümran’ın taze damadı bütün bunları neden yapmaktadır? Yoksa Cengiz baştan beri aileye büyük bir oyun mu oynamaktadır?

  Diğer taraftan Bor Madeni ihalesi için geri sayım başlar. Karaoğlu Holding’in en büyük rakibi Amerikan firması GBR’dir. Kimsenin tahmin etmediği biri, Pompacı Şaban’da bu ihaleyi istemektedir. Pompacı, şirketi Vardar Petrolcülük’ün başına Kemal’i getirir…

  Yakında çıkacak büyük savaştan henüz kimsenin haberi yoktur.


  02 Ekim Salı Saat : 22.00
   
 12. 6 Ekim 2007
  Konu Sahibi : Emez
 13. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  “Ateş ile ısınmaya çalışan dumanına razı olur…”

  Serdar, sonunda dayanamaz ve kardeşini öldürdüğünü itiraf eder. Oğlu Hüseyin’in katilinin diğer oğlu çıkması Hasan Bey için dayanılacak durum değildir. Dizleri üzerine çöküp kaldığında hem o tükenmiştir hem de kelimeler.

  Yaren, Kemal’e gelen fotoğraf üzerinden parmak izi araştırması başlatır. Çıkan sonuç şaşırtıcıdır. 23 yıldır kayıp olan birine aittir izler. Atilla Zigana. Kemal’e göre de katil Serdar değil bu adamdır… Sürdükleri iz Kemal’le Yaren’i hiç tahmin etmedikleri birine ulaştıracaktır…

  Cengiz’in Serdar’a yaptığı şantajın ardında büyük bir rant mücadelesi yatmaktadır. Bor madenleri özelleştirme ihalesini almak isteyen Amerikan GBR firması kendine en büyük rakip olarak gördüğü Karaoğlu Holding’i alt etmek için Cengiz’i kullanmaktadır. Herkes ihalede bu iki firmayı şanslı görürken Vardar Petrolcülük sessiz ve derinden ilerlemektedir. Pompacı Şaban işlerinin başına Kemal’i getirmesinin semeresini alacak mı?

  Ümran, gelini Ela’yı kontrol altında tutmak için küçük bir plan yapar. Ümran’ın vereceği karar şirketteki taşları yerinden oynatacaktır. Bu arada Nihan ve Ela arasındaki gerginlik de had safhaya ulaşır.

  Bir baba için en mutluluk veren şey belki de oğlunun bayramda elini öpmesidir. Ancak Kemal, 8 yıl sonra özgürce geçireceği bu ilk bayramında bunun imkânsız olduğunu bilmektedir. Diğer tarafta 8 yıldan beri bayramlarda oğlunu hiç göremeyen bir anne, Ümran Ana vardır. Bu bayram herkes için çok zor geçecektir.

  Ela’nın otel odasında gizlice buluştuğu erkek kim? Ela kocasını gerçekten aldatıyor olabilir mi? ‘Sınıfı geçtim’ yalanıyla kendisine araba hediye edilmesini sağlayan Sude’nin durumu ne olacak? Sude’nin evden yaptığı hırsızlık anlaşılacak mı? Cihan’ın annesiyle ilgili ilk ipucu ne olacak?


  09 Ekim 2007 Salı Saat: 22.00

  alıntıdır
   
 14. 14 Ekim 2007
  Konu Sahibi : Emez
 15. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Ümran, oğlu Hüseyin’den ayrı geçirdiği bayramların acısını hala yüreğinde hissederken, oğlunun katili bildiği Kemal’i Efe ile bir araya getirmiş ve bu erdemli davranışının ardından baba-oğula bakarak sessizce gözyaşlarını akıtmıştı. Ümran aynı merhameti 25 yıl önce yollarını ayırdığı kocasına karşı da gösterebilecek mi?

  Hasan’ın geçirdiği rahatsızlığı öğrenen kızkardeşi Huriye apar topar Almanya’dan Türkiye’ye gelir. Fakat bu ani geliş ve hazırlıksız yakınlaşma Ümran’ın pek hoşuna gitmez. Acaba bu gelişle birlikte eski defterler de ortaya dökülecek mi?

  Cengiz, yasak aşkı Ela için mi Serdar’ı köşeye sıkıştırmaktadır? Yoksa hedefi sanıldığından çok mu büyüktür? Ela foyasının meydana çıkmaması için bakalım ne gibi oyunlar oynayacak? Diğer yandan yüzüğünü arayan Ela hırsızın kızı Sude olduğunu bilmez ve hizmetçi Elmas’tan şüphelenir. Sude’nin ise Cihan’la ilgili korkunç bir planı vardır…

  Yaren ile Kemal bir taraftan da gerçek katili araştırmaya devam ederler. Buldukları ipucunu çözecek tek kişi vardır. O da bir oğlunun katilinin diğer oğlu olduğunu öğrenince felç geçiren ve konuşamayan Hasan Baba… Bakalım Hasan Serdar’ı ele verecek mi?

  Diğer yandan Nihan 8 senedir gönderemediği mektupları bir kutuya koyar ve Kemal’e verir… Gönderilmemiş mektupları okuyunca Kemal Nihan’a inanıp yeni aşkı Yaren’den vazgeçecek midir?

  Bütün bunların dışında ihalede sona yaklaşılmaktadır… Amerikan şirketi GBR, Cengiz vasıtasıyla Karaoğlu Holding’i ihalede geçeceğini hesaplamaktadır. Pompacı Şaban nasıl bir ihanetle sarsılacağını henüz bilmemektedir… Kemal söz verdiği gibi hislerini işine karıştırmayarak ihaleyi alabilecek midir?…

  Kemal’e karşı biraz yumuşayan Ümran ihale günü karşısında rakip olarak Kemal’i görünce bakalım ne yapacak?…


  16 Ekim Salı Saat : 22.00

  ALINTIDIR
   
 16. 29 Ekim 2007
  Konu Sahibi : Emez
 17. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Efe’nin lösemi olma ihtimali üzerine ailede büyük bir huzursuzluk başlar.

  Kemal de altüst olmuş durumdadır. Kemal bir yandan oğlunun sıkıntısını yaşarken bir yandan da işleriyle uğraşmaya çalışmakta ama bir türlü kendini işlere verememektedir.

  Diğer tarafta Sude bulunmuş ve Ümran çok sinirlenmiştir. Elinden arabası alınır ve evden çıkmaması için uzun süreli bir yasak konur.

  Ela ile Cengiz’in arası bozulmaya devam ettikçe kocası Serdar’la tekrar yakınlaşmaya çalışır. Serdar’ı işlerin kötü gitmesi durumunda bir sigorta olarak görmektedir. Ama Serdar kendini her geçen gün Seçil’e biraz daha kaptırmaktadır. Aynı zamanda Doktor Bahar ile Kemal’in arasında bir şeyler var gibidir ama Kemal’in Nihan’la evli olduğunu düşünen Bahar aklından böyle bir ihtimali geçirmez bile.


  30 Ekim 2007 Salı Saat :22.00

  alıntıdır
   
 18. 3 Kasım 2007
  Konu Sahibi : Emez
 19. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Efe’nin lösemi olduğunun kesinleşmesiyle Kemal ve Karaoğulları ailesi büyük bir şok yaşar. Doktor Bahar’ın Efe’nin kurtuluşuna dair yaptığı öneri ise Kemal’in kafasını iyice karıştırmıştır. Efe’ye kemik iliği nakli yapılabilmesi için en kolay ve garantili yol, bir kardeş daha yapmaktır ama bu da Nihan’la yeniden evlenmesi demektir. Bu ihtimal Ümran Hanım’ın da uykularını kaçırmaktadır. Zira Nihan, şu an da Cemil ile evlidir.

  Diğer yandan Pompacı ortadan kaybolmuştur ve polisler onu aramak için Kemal’in ofisine kadar gelirler. Kemal polislere olayla bir ilgisinin olmadığını söylese de Pompacı’nın yaptıkları ileride başına bela olacaktır.

  Sude ise cezasından dolayı evde çok sıkılmaya ve ailesi ile sık sık tartışmaya başlamıştır.

  Seçil, Serdar’a karısı ve kendi arasında artık bir seçim yapması gerektiğini söyler. Serdar ne yapması gerektiğini bilememektedir.

  Uzun zaman düşünen Ümran Hanım sonunda Kemal’e gider. Kemal’den, Nihan’la yeniden evlenmesini ve Efe tümüyle tedavi olana kadar aralarında devam eden çatışmaya bir son vermelerini ister.


  04 Kasım 2007 Pazar Saat : 22.00

  alıntıdır