Oglum ishal oldu :(

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve CAKIR39 tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : CAKIR39
  1. CAKIR39

CAKIR39 Guest

Kizlar oglum cumartesi gününden beri ishal oldu kakasida yesil doktora götürdüm dün hic bir sey vermedi emzirmeye devam en iyisi anne sütü dedi... ben biraz bisküvi falan ezdim islatip yedirdim bide muz püresi?

baska ne yapilirki ?

2. 19 Ağustos 2008
  3. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    eğer ek gıdaya başladıysanız Milupanın sitesinde ishal durumunda havuç püresi verilmesi öneriliyor. patetes püresi de iyi gelir ama doktor daha iyi bilir onun dediklerini yapın bence sık sık emsin Sıvı kaybı sebebi ile su ve bol anne sütü. Susuz kalmasın..

4. 19 Ağustos 2008
  5. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    Patates yoğurt ver bide şeftali ver ve su vermeyi sakin ihmal etme. Bebekler ishal olunca birden su kaybi yaşarmiş çok tehlikeliymiş

6. 19 Ağustos 2008
  7. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım bol bol emzir geçer havalardandır diyeceğim ama alamanyada havalar nasıl bilemiyorum heralde orada da sıcaktır

8. 19 Ağustos 2008
  9. snowdrop

snowdrop sağlık,huzur ,mutluluk... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım benımkıde ıshaldı nerdeyse 2 hafta arkadasların dedığı pates puresı meyve purelerınden verdım geçtı bol bol su benımkı tokken su içmiyodu bende acıkınca ılk su verdım geçmıs olusn canım

10. 22 Ağustos 2008
  11. CAKIR39

CAKIR39 Guest

valla gecen hafta 15 dereceye kadar düstü bu günlerde 22-25 arasi falan pek sicak sayilmaz! üsüttü herhalde!

veriyorum milupanin pürelerinden meyveli falan yiyor ama pek gecmedi gibi!

Ya gece kaka yapmak icin uyaniyo uykusundan sabaha karsi tekrar her seferinde altini aldigimda kaka da oluyo bezinde yarin bakalim doktora götürcem tekrar! :eek: