oğlum kafasını sallıyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve arac tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : arac
  1. arac

arac süt oğlum :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba anneler benim altı aylık bi oğlum var şimdiye kadar hep kendi kendine uyuyordu ama son bi kaç gündür sürekli uykusu geldiğinde kafasını sallıyor ve mız mızlanıyor ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum tecrübeli annelerin tavsiyelerini bekliyorum

2. 1 Temmuz 2010
  3. surgeon

surgeon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Genelikle çocuklarda huzursuzluk, uyumama şikayetleri olduğu zaman ya diş çıkarma ya da bizim farkedemediğimiz soğuk algınlığı veya üst solunum yolu enfeksiyonu olabilir. ıştahsızlık, ateş, burun akıntısı, ishal, vücudunda döküntü varmı takip et. tamamen sağlıklıysa sıcaklarda uyumalarına engel oluyor bebeklerin. Ilık duş yaptırmak çok faydalı. Bu aylar özellikle ishal yönündende dikkatli olunmalı. Kakasında yeşerme, sümüksü şeyler, çok fazla gaz durumu var mı önemli. Uykuya dalmada güçlük çekiyorsa ılık duş faydalı oluyor.

4. 1 Temmuz 2010
  5. arac

arac süt oğlum :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bizim burası fazla sıcak olmuyor o yüzden banyo yaptırırken daha çok üşütmekden korkuyorum sıcakdan değil galiba ama dişleri kaşınıyor o olabilir belki günde bir kereden fazla kaka yapmıyor o da değil tavsiyeniz için çok teşekkür ederim yazdıklarınıza dikkat edeceğim