oğlum kakasını çok zor yapıyo!!!

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve JAANSEET tarafından 21 Haziran 2008 başlatılmıştır.

21 Haziran 2008
    Konu Sahibi : JAANSEET
  1. JAANSEET

JAANSEET Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1no2::1no2: ya arkadaşlar oğlum kakasını yaparken çok zorlanıyr ıkınıyor kendini sıkıyor kıpkırmızı oluyor .korkuyorum ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyrm.sütüm artsın dye bir içecek kullanıyrm vitamalt dye acaba o gaz yapıyormudur bebeğe bileniniz varmı arkadaşlar?:1no2:

2. 21 Haziran 2008
  3. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebegin ne kadarlık?eger 2 ayı gectıyse sabahları 1 çay kaşıgı has zeytinyagı içir.bol bol emzirmeye devam et.birde dr.una muhakkak bu konuyu danış,makat ya da bagırsak ile ilgili bir problemi olmasın.geçmiş olsun.

4. 21 Haziran 2008
  5. alhan

alhan dünyama hoşgeldin meleğim Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım aynı sorun yegenımde de vardı gazlı bır bebektı öylece 3 yasını doldurdu dr ne verdıyse denedık ama bazılarınınkı bünye meselesı.has zeytın yagını kullan derım bende.ay kyamam ben yavruna kakalarıno yaparken nasıl canları acıyo allahım şifa versın canım ALLAH bebegıne ve sana huzurlu saglıklı ömür versin

6. 21 Haziran 2008
  7. JAANSEET

JAANSEET Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğim 29 haziranda 2 aylık olcak.allah korusun sağol.teşekkür ederim.yerimsenibenyerimseniben

8. 21 Haziran 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    aay canım yaa zeytın yagı ıcır bebegıne ıyı gelır herrgun 1 cay kasıgı ver bısey olmaz ıyı gelır gecmıs olosun

10. 21 Haziran 2008
  11. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım vitamaltı pek öneren yok mayalı olduğu için bebeğe gaz yapabilir onun yerine humana still tea kullan acaip işe yarıyor ben onunla sütümü arttırdım...beim bebeğim 7 aylık tam 4 ay kakasını haftada 1 kere fitil yardımı ile yaptı...bunun için gliserin kansuk kullan daha sonra doktorumuz duphalac verdi ve düzene girdi şimdi maşallahhhh

12. 23 Haziran 2008
  13. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    duphalac fitil mi yaaa bende kansuk kullanıyorum ama benim bebeğim bensiz< hiç yapamıyor bağırsaklatı tembelleşti valla yapamıyor canı çok acıyor vermediğim denemediğim bişey kalmadı inanın