Oğlum kardeş istemiyor!!!

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve misfener tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : misfener
  1. misfener

misfener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    6 yaşında yavru kuşum.2 . çocuk düşünüyoruz.Kardeşi olsun istiyoruz.Israrla karşı çıkıyor.Şakası yapıldığın da bile ağlayası geliyor, üzülüyor.Oldu bittiye getirmek istemiyorum. Mutlu bir çocuk.Ama kardeş fikri inanılmaz tadını kaçırıyor.

Nasıl hazırlayacağımı bilmiyorum............

2. 22 Temmuz 2009
  3. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    ay cok üzüldüm ya inan
    nasil yardimci olabilirim bilemiyorum bende tek cocuk annesiyim ama kizim 4yasina basicak ve benimki tam aksine dua bile ediyo allahim bize bir kardes ver diye bizde yavas yavas düsünüyoruz
    doktoruna danisin dicem konusun mesela siz ve esinizin kardesleri varsa anlatmaya calisin olumlu yönlerini özellikle
    allah yardimciniz olsun kiyamam ben ona ya kimbilir neler düsünüp geciriyodur beyninde yazik

4. 22 Temmuz 2009
  5. misfener

misfener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de kıyamıyorum.ışin garibi, kardeş değil abla istiyor yada abi. ımkansızı yani. Arkadaşlarımın küçük çocuklarına hiç yanaşmazken büyükleriyle öyle güzel oynuyor ki...Erkek çocuklarla anne ilişkisi başka oluyor biraz.Oidipus yaşıyoruz sanırım kıyısından da olsa. Sonunda oğlumun istediği olacak gibi geliyor bana.