oğlum kayınvalideme yaklaşmıyor onunda suçlusu ben oldum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve derinvedeniz tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : derinvedeniz
  1. derinvedeniz

derinvedeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yine ben yine problemlerim...ama bu defa o kadar sinirliyimki...diğer konumda kayınvalidemin soğukluğundan bahsetmiştim...5 yıllık evliyim o bana soğuk davrandığı halde ben yakınlaştım hep yapısı öyledir diye..çünkü eşim annemin yapısı bu der ama sevdiği birisi olsun yağlı ballı pek bir mutlu olur..daha ağzından kızım lafını duymadığım gibi adımı bile karıştırır deniz diyeceğine derya der..neyse bunlarıda fazla umursamadım..bir eziyetinide gördüm desem yalan olur..ama içten içe kızıyormuş bana yüzüme söyleyememiş şimdiye kadar..geçen cumartesi görümcem onun yengesi kayınvalide oturuyoruz..benim oğlan kayınvalideme yaklaşmıyor ağlıyor git diyor görümcemde şakasına ne yaptın çocuğa anne dedi..yengeside ısırdınmı yoksa çocuğu dedi güldü ama..sonra çay dağıtıyorum oğlanı almış kucağına aman oğlum annen ısırdınmıda diyor herşeyi diyecekler insana dedi...bende şok oldum..anne onu benmi söyledim dedim...sonra görümcemde dediki yengem söylediya onu dedi..hımmm öylemi dedi..çocğu annene bırakıp gidiyorsun korkusundan banada yaklaşmıyor annem bırakıpta gitcek diye dedi...ben tabi sustum herkesin yanında birşey söylemedim ama o kadar sinir oldumki..o yüzden yaklaşmasa benim anneme yaklaşmz..onun haricindede kimseye öyle yapmıyor..aslında o anda söyleneck çok şey vardı sustum..kendisi kızının yanına haftada bir gider ama bizim yanımıza ayda bir o da ya yemeğe davet ederiz ya çaya davet ederiz o şekilde gelir..biz onun yanına gidicekmişiz..haftada bir yada 15 günde bir gidiyordum ama gitmekten vazgeçtim...torununu seveckse gelsin benmi ayağına gideceğim hep..kızına haftada bir gidiyorsa oğlunun yanınada gelsin..tabi gelmezsen torunun yanına o da seni yabancı gibi görür..eşimde akşam annemler çıkalım dedi..gitmiyorum dedim..onada sitem etmiş çocuk bana yaklaşmıyor diye..eşimde aydan aya görürse tabi yaklşmaz gelmiyosunuzki demiş.biz gelmiyosak siz gelin demiş.bu nasıl anlayış ne yapmaya çalışıyor ya..ama gitmeyeceğim bende soğudum artık..5 yıldır umurasamadm ama bende aptal değilim artık..herkese hakettiği gibi davranacağım.

2. 17 Mayıs 2010
  3. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aman hic takma,koy lafini ortaya cik..beni bile yorduu..

4. 17 Mayıs 2010
  5. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    o sana nasıl laf ediyosa sende et sustukça tepene biner.ayrıca çocuk deyip geçmemek lazım onlar kim iyi kim kötü bizden daha iyi biliyolar.ben daha çok küçükken babanem bize gelmiş sonra gelir gelmez ben babaneme geldiğin gibi git demişim kaydirigubbakcemile3 anneme ne eziyetleri vardı.ben bile anlamışım çok küçük olduğum halde ama babanem çocuk diye geçiştirmiş kaydirigubbakcemile3 böyle şeyler oluyo tabi.

6. 17 Mayıs 2010
  7. derinvedeniz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede çocukta anlıyor demekki...benim babamın aldığı şeyleri biliyor kim aldı desen hemen dedem der..kapıda arabasını görse bir heyecanlar sevinçler..annemin kucağına atlar öper...ama artık bıktım sessiz kalmaktan bıktım..karşılık versem bu defa daha kötü oluruz...bilmiyorum ama tek bildiğim bu konular yüzünden eşimden bile soğuyorum..keşke evlenmeseydim diyorum...

8. 17 Mayıs 2010
  9. tr_lelli

tr_lelli çook da şaapmamak lazım :P Üye

Beğenildi:
    21.972
    Ödül Puanları:
    363
    Derler canım benim oğlumda ben nereye o oraya hep peşimde dolanır mutfakdaysam yanımda odasında oynar salondaysam yanımda yatak odamda benle uyur ben kucaklar odasına bırakırım..
    Kaynanam zaman zaman bende kalıyor eşime çocuğu yanımda bile otutturmuyor demiş benden uzaklaştırıyor soğutuyor çocuk hep annesinin yanında gelip benle oturmuyo diye beni kocama şikayet etmiş
    BU çocuk 5 yaşında sonuyçda ufak bebek değilki önüne oyuncak döküp oturtim ayağı var sonuçda peşimde dolanıyor cahil insanlar ne dediklerini bilmiyorlar dengesiz dengesiz konuşuyorlar bende eşime tamam ÇOCUĞUN ELıNı AYAĞINI BAĞLARIM YANINA OTURTURUM DEDıM hiç kalkmaz yerinden

Cahillik başa belaaaa

eşimde hiç üstünde durmadı bende duyma boşver ben artık oğlumu alıp o evde olduğunda dışarıya çıkıyorum hepten uzaklaşsın az bile yapıyorum kadındaki zekaya bak aklı nelere çalışıyor..

10. 17 Mayıs 2010
  11. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimi geliyor diye şikayet eder kimi gelmiyor diye:)) ben olsam hiç takılmam gelmezse gelmesin ya o sana nasıl davranıyorsa sen de ona öyle davran neden takıyorsu n ki

12. 17 Mayıs 2010
  13. derinvedeniz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşiminde bana söylediği bişey yok aslında ama şimdiye kadar kayınvalidemin soğukluğunu çekdim..onun davrandığı gibi davranmadım ben hep boşver dedim gerçektende fazla takılmadım şimdiye kadar yaptıklarına...ama bu söylediği gerçekten beni sinir etti..kızına haftada bir gidip sürekli bizim gelmemizi bekliyor..daha biir kere biz çağırmadan geldiğini hatırlamıyorum..

14. 17 Mayıs 2010
  15. derinvedeniz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bn gelmiyor diye takılmıyorumki...çocuk yaklaşmıyor diye bana bana laf sokuyor...bende ayda bir kere gelirse tabi çocuk yaklaşmaz diye kızıyorum..torun sevecek ben ayağına götüreceğim..bende umursamıyorum gelip gelmeyişini zaten..benim için gelmesin kimse ama çocuk yaklaşmıyosa bendende bilmesin diye kızgınlığım

16. 17 Mayıs 2010
  17. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğru haklısın bence bi kere daha derse sen de de ki gelmiyorsunuz ki çocuk sizi yabancılıyor.. zaten o da torununa düşkün olsa görmeden duramaz bence orda başkalarının yanında yanına gelmeyince rencide oldu o yüzden üste çıkmak istedi

18. 17 Mayıs 2010
  19. derinvedeniz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı söylediğini söylemeyi düşünüyorum.bir daha laf söylesin çekinmeden söylicem söylemediğime pişmanıım zaten