oğlum sağ göğsümü emmiyo:(

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve saturnn tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : saturnn
  1. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    oğlum sağ göğsümü emerken çok zorlanıyo.sanırım süt çok fazla geliyo.1-2dk emiyo bırakıyo başlıyo ağlamaya.ağzından çıkardığında süt fışkırıyo resmen.yutmaya çalışırken hava da yutuyo bol bol.gazını çıkarıyorum ama bidaha almak istemiyo.kan ter içinde kalıyoruz ikimizde.yoruluyo kucağımda uyuyakalıyo.sol göğsümde sorun yok onu emiyo.ama sağ göğsümde her zaman daha fazla süt oluyo.emmeyince ağrıyo.ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz?

2. 2 Ağustos 2008
  3. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    Canim benim bebeğimde sol göğsümü emmiyor. Sütünün bol olmasi büyük bir nimet sakin çekilmesine izin verme pompa ile sağ oyle ver fazlasini .

4. 2 Ağustos 2008
  5. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    Eğer bebek küçükse ve biberona alişmadin dersen fazlasini sağ süt poşetlerinde buzluğa at 6 ay kalabiliyor buzlukta biberona başladiğinda yada sütün azaldiğinda çikarir benmari usulü isitir verirsin anne sütü bulunmaz ni,met

6. 2 Ağustos 2008
  7. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Sol tarafta kalp atışlarını duyuyorlarmış rahat ediyorlarmış,sağı o yüzden almıyorlarmış diye duymuştum.
    Benimki de almıyordu sağ göğsümü,ağlıyordu aynı sizdeki gibi.Ben de türlü şeyler düşünüyordum,süt mü gitmiyo kanallar mı tıkalı,tadı mı bozuk olabilir mi acaba biri düzgün biri bozuk falan filan diye...
    Çoğu cocuk böyle yaparmış,kaynanam demişti,onda da öyle imiş.

8. 2 Ağustos 2008
  9. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bir cok bebekte vardır bu emın ol baranda yapmıştı aynısı sonra zamanla gece hangı gogsumu emmıyorsa uykuda hep onu verdım dene sende

10. 2 Ağustos 2008
  11. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet benim beroşumda yapıyor bazen ...eğer sütün çok gittiğini düşünüyorsan emzirmeden önce biraz sağ derim.bide şeyi dene istersen bebeği tıpkı sol göğüsünü emziriyormuş gibi pozisyon al yani sola dönük kafası bacakları senin kolundan aşağı duracak ya tam anlatamadım sanırım ama aynen solu emziriyormuş gibi sağ göğüsünü emzircen bebek solu emiyo sanacak ben bazen deniyorum ve gerçekten bizde işe yaradı öle emiyor...denemekde fayda var...

12. 2 Ağustos 2008
  13. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    benim de süt sağ göğsüme doluyor.sol da da var ama çok değil.ne yaptıysa sol göğsümü sağ göğsüm gibi dolduramadım.pompayla sağdım masaj yaptım.emzirirken solla başlıyorum hep.beş dk da bitiyor süt.yavrum boş boş çekiyo emzik niyetine.sağ tarafsa şelale gibi.dr um anatomik olabilir dedi.
    bir gösüm büyük öteki küçük geziyorum valla.çok komik.laelaelaelaelaebu gidişle öyle kalmasa bari.kalıcı birşey olabilir mi?şutarafagitti

14. 2 Ağustos 2008
  15. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    pediatri portali.com da böyle bir soru buldum,doktor muhtemelen sağ göğsünüzde enfeksiyon vardır,kadın doğumcuya görünün demiş.

16. 2 Ağustos 2008
  17. tatlxixxsxirine

tatlxixxsxirine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede fazlasını sağmalısın. işine yarar hem ilerde. allah muhafaza hasta falan olursan sağdığın sütlerin çok işe yarar ben öyle yapıyorum.

18. 2 Ağustos 2008
  19. tatlxixxsxirine

tatlxixxsxirine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede fazlasını sağmalısın. işine yarar hem ilerde. allah muhafaza hasta falan olursan sağdığın sütlerin çok işe yarar ben öyle yapıyorum.