oğlum sürekli göğsümü ısırıyor:((nasıl vazgeçirebilirim?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ozlemisdar tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ozlemisdar
  1. ozlemisdar

ozlemisdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar benim oğlum 7 aylık çok fazla ek gıda yemiyor.1 aydır emmeside problem 5-6 saat emmek istemiyor.Bazen emiyor bazen emmemek için ağlıyor.2 gündür de emzirmeye çalıştıkça göğsümü ısırıyor.alt iki dişimiz 4,5 aylıkken çıktı.tepki vermemeye çalışıyorum.Ama bu sabah müthiş canımı yaktı.Ne yapmalıyım?Tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız?

2. 23 Mayıs 2010
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım üst dişleri çıkıcaktır çıkınca ısırmayı bırakır başka yapabileceğin bişey yok sanırım

4. 23 Mayıs 2010
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    burnunu sık canım hem ağzını açmak zorunda kalacaktır hemde caydırıcı olacaktır...ağlasada her yaptığında sık ağlayarak o seni vazgeçirmesin..
    çocuğum yok ama ben küçükken öyle yapıyomuşum annem burnumu sıkarak vazgeçirmiş beni ki ben bide normalde de ısıran bi çocukmuşum ...umarım faydası olur...dene bakalım

6. 25 Mayıs 2010
  7. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Benimkinin 8 dişi var bi ısırdımı kopuyor sanıyorum, derin uykuya dalana kadar emer, sonra bırakırken ısırıyor, canımızın yanacağını bilmiyorlarki, 7 aylık bir çocuğa tepki versende vermesende anlamaz zaten. Bazı çocuklar ısısıryor işde.