oğlum ve yatağı

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve dilemin21 tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : dilemin21
  1. dilemin21

dilemin21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    113
    oğlum 5 aylık oldu ve ben halen beşiğinde yatıramıyorum.çok hareketli bi bebek.uyurken bile dönüp duruyo. bende yer yatağı yaptım yerde yatırıyorum.ama gene huzursuz. siz napıyosunuz mart anneleri bebekleriniz yataklarındamı yatıyor.kafamçokkarıştı

2. 24 Ağustos 2009
  3. Lazanya

Lazanya ezik püsküvüt Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de aynı şeydem muzdaribim ancak ben park yatakta yatırıyorum kendisini geniş bizim yatağımıoz çok dönüyor arada araya sıkışıyor ama tehlikesi yok yumuşak yerler ben saldım artık uyumaya başladım ilk zamanlar hiç uyumayıp onu seyredip döndüğünde felan ters çeviriyordum ama alıştıkk artıık

4. 24 Ağustos 2009
  5. existhunder

existhunder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bizimkide park yatakta yatıyordu ama uykusunda dönmek istiyo ve onda rahat edemeyip uyanıyodu.Odasındaki normal karyolasına geçirdim artık çok rahat uyuyor.Bırakın döne döne uyusunlar onlar rahat siz huzursuz olmayın

6. 24 Ağustos 2009
  7. Renniem

Renniem Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende hala park yatakta yatırıyorum.. defnenin dönmek emeklemek gibi bir dedi olmadığında rahat rahat yatıror... zati odasını ütü odası gibi kullanıyorum tüm çamaşırlar yatağında.. yazık valla.. hadiii defne artık yatağınaaa...

8. 24 Ağustos 2009
  9. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    batu doğdu doğalı yatağında yatıyo park yatak felan almadımm ben zaten hepsine ayrı ayrıda yer yok ilk başlarda ana kucağına takmışdı gece bile onda uyumak istiyordu o zaman zor oluyordu ama şimdi yatağında ama yatağı bizim odada :KK70: oğluma oda yokkk

10. 24 Ağustos 2009
  11. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben yatağında yatırıyom ama 2 gündür kenardaki korumaları aşıp kafasıyla parmaklıkları zorlarken yakalıyom.çok korkuyom ya 2 dakka bırakmaya gelmiyo.park alacam ama inşallah onda sorun çıkarmaz.şimdi başa çıkamıyoz biraz büyüyünce ne yapıcaz ya..

12. 24 Ağustos 2009
  13. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızım beşiğinde yatıyor ama artık küçük geliyor çünkü ayağını neredeyse kafasına yakın yerde olan beşiğin demirine koyuyor nasıl yapıyor anlamıyorum:eek:lmaz:sırnaşık şey
    birkaç gündür büyük karyolasında yatırıyorum ama ondada alan geniş dönüp duruyor uyanıyor:roflol: yani bende ne yapacağımı şaşırdım

14. 24 Ağustos 2009
  15. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok tehlikeli oluyo bu çocuklar ya.heran başındamı bekleyecez bunların. kafamçokkarıştı

16. 24 Ağustos 2009
  17. gxuxlen yxuxz

gxuxlen yxuxz evimizin uğur böceği Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda park yatağında yatıyor çok rahat ve mutlu halinden, dönerek uyumayı seviyo yeri dar gelince çok huzursuz uyuyor

18. 24 Ağustos 2009
  19. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bende park yatakta yatiriyordum cok dönüyor Rüya o yüzden bende yer yatagi hazirladim odanin bütün yerini ben - esim ve o kapliyor kaydirigubbakcemile3 böyle cok rahat uyuyor farkindayim...