Oğlum yarın sünnet oluyoo

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Sezen tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Sezen
  1. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar 3,5 aylık oğlum yarın sünet oluyo slınd istiyoduk zaten sonra vazgeçmiştik ama farkettimki deliği kapalı gibi doktoruda zaten ugraş açılmzsa ürolog görsün dedi bizde eşimle alikahyaya götürdük çocuk cerrahisine hem delikte kapalılık hemde deride yapışıklık varmış yarın 8,30da hastanede olucaz dualarınızı eksik etmeyin :Saruboceq:

büyükboy bez ve atlet alıcam yanıma

başka tavsiyeniz varsa lütfen yazına.s.

2. 8 Aralık 2009
  3. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim oğlum da 3.5 aylıkken sünnet oldu çok rahat ettik .hiç öyle korkulcak bişi yok sonrasına zaten fitil ağrı kesici bişiler veriyorlar. geçmiş olsun

4. 8 Aralık 2009
  5. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    en sağlıklısı erken sünnet diye düşünüyorum zaten dedimya taa hamileyken diyodum 40 cıkınca yaptırıcam diye sonra enfeksiyona bağlı popobölgesinde kabarcıklar oluştu su topladı patladı lezyonlar oldu çok ağlıyodu yavrum tabi bende o zaman dedim hayır vazgeçtim diye

ama farkettimki sorun var hemen gittik dr a

6. 8 Aralık 2009
  7. mawiekim

mawiekim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    20 günlük iken yaptırdık hemencik iileşti ilk çişini yaparken biraz ağladı yandığı için sanırım sadece 2 gün krem ve batikon kullandık okadar

8. 8 Aralık 2009
  9. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    içimi rahatlattınız ablamda ilk oğlunu 33 günlükken yaptırmıştı sorunlu oldugu için şimdi oğlumdan 45gün küçük bir oğlu daha var beraber yaptırıcaz yarın

10. 11 Aralık 2009
  11. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    nihayet oğlum sünnet oldu ilk gün çok zor geçti bizim için önce damar yolunu açmak için ugraştılar ellerinden ayak bileklerinde defalarca girip çıktılar sonunda elinin üzerinden bulabildiler çok ağladı bebeğim zaten acıkmıştı bide iğne acısı iyice yıprandı bebeğim daha susturamadanda amelyathaneye aldılar cıktıgında hala ağlıyodu srum verdiler ve hemen ağrı kesici ateş düşürücü fitil 2. saatin sonunda ilaçlar etk,isini gösterince asncak uyuyabildi

sabah saat 9 da hastanedeydik 10,30da aldılar akşam 4 te çıkarttılar

iyiki sünnet olmuş oğlum birdaha oğlum olsa daha erken yaptırım sağlık açısından önemli bir adım attıgımızı düşünüyorum darısı tüm oğlan annelerinin başına

12. 11 Aralık 2009
  13. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım bizde yaptırcaz oğlumüçüncü ayını yeni doldurdu ama çok korkuyorum ya çok ağrır diye kıyamıyorum düşündükçe gözlerim doluyo çok fenayım ya nasıl kıyacam :KK43:çok kötüyüm hadi sonrası çok zor geçerse :KK43:

14. 13 Aralık 2009
  15. figenari

figenari kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmişler olsun cnm bebişine :)
    çok doğru bir karar vermişsiniz. biz de oğlumuzu 43 günlükken
    sünnet ettirdik hiçbir problem de yaşamadık.
    şimdi iyi ki öyle yapmışız diyoruz.
    düşünen ama karar veremeyen bütün annelere tavsiye ederim :KK70:

16. 13 Aralık 2009
  17. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    tam bunu gördümm cevap yazcakken oglusunuz sünnet olmus bile:)
    masallahhhhhh damatliignida görün insallahhh

canim bende 2 hafta önce yaptirdim benim oglum 6 yasinda cok gec kaldim biliyorum
    beyim dogunca 40 gün icinde olsun istedi benim oglum dogumda mikrop kapti ve 10 gün küvezde kaldi her yeri delik desik oldu serumlardan ignelerden bende kiyamadim yaptirmadim.2 yasinla 6 yas arasida iyi degil dedi doktor onun icin bekledim.
    ama gercekten cok pisman oldum bir daha oglum olursa gercekten ilk aylarda yaptircam.cocugun psikolajisi alt üst oluyor.
    burda nazkozla yapiyorlar o yünden iyiydi ama yarasi cok zor ilesti benimkininde ucu dar di sürekli intihaplaniyordu.pipisine baktikca moreli bozuldu eski hali daha güzeldi
    buna sinir oluyorum diyordu.sardiriyordu görmek istemiyorum diye.bakip bakip bu hic düzelmiycek hep böyle kalacak bu diyordu.benim öldürmek icin mi yaptiniz falan .cünki etrafinda ki arkadslarida hic sünnet olan yoktu görmedi. oyüzden baya zorlandik.
    bu bir ders oldu bana artik oglu olanlara ne edin edin 40 günlükken edin diyorum..

18. 14 Aralık 2009
  19. Sezen

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım 2 ile 5 yaş arasını hiçbir doktor önermiyo ya tam bilicek yada hiç bilmicek

valla arkadaşlar korkmayın gerçekten 1 gün çekiyosunuz sizde oda 1. günü atlatınca herşey eskisi gibi sünnetin hemen ertesi günü bandajını çıkarttık ben kıyameti kopartır diyodum ama pipisyle oynamam ragmen hiç oralı olmadı bile yarın kontrole gidicez bakalım ne dicek dr