oğluma ne oluyor böyle

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve Karagxoxzlxux tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : Karagxoxzlxux
  1. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oğluşum huy değiştirdi teyzeleri. okadar uslu vede sakin herşeyi düzenli bir bebekti bugün sabahtan itibaren sanki benim oğlum giiti başka bir bebek geldi huysuz devamlı bağıran emziriyorum susmuyor uyumuyor geziniyoruz olmuyor hoplatıyoruz yine yok hatta 6 . aydan önce ek gıdaya asla geçmemeyi düşünmeyen ben acaba açmı ondanmı ağlıyor diye bugün mama bile verdim faydası olmadı nedir sorunu anlamadım huy değişikliğimi yoksa bir sorunumu var oğluşumun :çok üzgünüm:

2. 29 Mart 2009
  3. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    canım bugüne özel bir durum da olabilir.benimki de birkaç gündür sebze püresini,meyvesini,pirinçli kaşık mamasını filan pek güzel yiyordu.bugün hiç birisini istemedi.dudakarını kitledi.yarına Allah kerim diyorum ben.bir günlük bir huysuzlukta olabilir yani üzülme

4. 29 Mart 2009
  5. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah öyledir canım ya ben sanırım ek gıdalar geçicem şuana kadar anne sütü ile iyi gidiyorduk bilemiyorum belkide başlamam oğlumun durumuna göre yani eğer başlarsam ne ile başlamalıyım yardımcı olurmusun sen geçmişsin sanırım

6. 29 Mart 2009
  7. estel

estel Guest

dişleri kaşınıyo olabilir mi acaba..

8. 29 Mart 2009
  9. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde aklıma diş problemi geldi.kızımda zaman zaman böyle huysuzluklar yapıyor

10. 29 Mart 2009
  11. seyra

seyra *Canım Prenseslerim* Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    diş çıkarıyor olabilir.Benim kızım normalde çok huysuz diş çıkarırken nasıl olacak bilemiyorum

12. 29 Mart 2009
  13. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    ben 4 aydolunca başladım ek gıdaya ama bana kalsa ben başlamazdım.doktor başla dediği için başladım.ilk önce elma,armut suyu ve ev yapımı yoğurtla başlattı.4,5 aylık olunca muz ve kivi püresine başlıcaksınız dedi.önce meyve sularıyla başladım.yoğurt hiç bir şekilde yemedi.bazı meyveleride bazen yedi bazen yemedi.sonra sebze pürelerine başladım.patates,havuç,kabak,yavaş yavaş ekliyorsun tabi.hepsini aynı anda vermiyorsun.bebelacın sütlü pirinçli kaşık mamasına bayılıyo.yani evde yapılan pirinç unu muhalebisi oluyo o da.bunların ayrıntılı hali ek gıda topiğinde var canım.orayı oku istersen

14. 29 Mart 2009
  15. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canim sütün yetiyosa bence ac degildir bizim oglanda öyle oldu zaten huysuzdu birde daha huysuzlaninca doktora götürdüm orta kulak iltihabi olmus aglarkan basini saga sola cok salliyomu yani aci cekiyomus gibimi agliyo yoksa huysuzmu az cok anlasilir devam ederse doktora götür derim bebekler hemen hastalanabiliyorlar cünkü

16. 29 Mart 2009
  17. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben alıŞkınım bu duruma benımkıler genelde huysuz
    Özellıklede kızım
    Çok zor oluyor bılırım
    bence aÇlıkla falan alakası yok budurumun
    bÜyÜdÜkÇe akılları baŞlarına erıyor
    yaramazlık yapacaklar
    ben hep 6aylık olsalar derdım
    oldular huysuzluk dahada arttı

18. 29 Mart 2009
  19. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda bazen çok huysuz oluyor ne emiyor ne mama yiyor sürekli mırıldanıyor sıkılıyormuş gibi.ama büyüdükçe huyları degişiyor normaldir sanırım.belkide diş çıkaracaklar.