Oğlumda hidroseli var,pazartesi ameliyat olacak:(

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ozzytoygar tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ozzytoygar
  1. ozzytoygar

ozzytoygar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:kızlar oğlum pazartesi ameliyat olacak.doğuştan hidroseli var yani testisleri su toplamış anne karnında ve normalin bi altı katı büyüklügünde küçülme olur diyolar ama 8.5 aylık oldu henüz cok bi fark yok dr umuzda artık olması gerektiğini söyledi perşembe günü tetkiklerini yaptırdık ve pzrtesi ameliyat.düne kadar bişey yoktu bende ama bugün cook kötüyüm aklıma getirmemeye calışsamda hep kötü şeyler aklıma geliyor sanki oğlumun bana bakışları değişti gibi geliyor sanki daha anlamlı daha masum bakıyor uzun uzun.senağlamasenağlamasenağlama
    anne olmak böyle bişeymiş demekki cok kötüyüm kızlar ya dualarınıza ihtiyacım var sünnet de olacak aynı zamanda bu güzel bişey ama buna bile sevinemiyorum.sonuçta benim calıştığım hastanede bildigim dr a emanet edicem ama bu cok kötü bi duygu kesinlikle anne olmayan anlayamazmış.içim cok sıkılıyor cooook..senağlama

2. 8 Kasım 2008
  3. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme canım allah sana kolaylık versin.
    çok geçmiş olsun umarım sağlığına bir an önce kavuşur oğluşun

4. 8 Kasım 2008
  5. floras79

floras79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu kadar sıkılma lütfen.senin gerginliğini o da hissediyordur emin ol.seni çok iyi anlayabiliyorum ama biraz daha sakin rahat olmaya calış bebişin için.hem çok iyi tanıdıgın doktorlara emanet ediyormuşsun bak ne güzel.şimdiden gecmiş olsun,sıkı sıkı sarıl öp oglunu..

6. 8 Kasım 2008
  7. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim Allah sifasini versin kuzunun insallah bir cirpida kurtulur bak hem artik kocamanda bir erkek olucakmis uzulme annesi sen simdi guclu ol icini ferah tut burada oglum evde diye konu bile acicaksin eminim anne olmak gercekten cok yorucu zor bir sinavmis Allah beterinden korusun arkadasim dualarimiz oglunla olsun hayirli haberlerini bekliyoruz

8. 8 Kasım 2008
  9. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    lütfen olumsuz şeyler düşünme.güzel düşün güzel şeyler olsun.
    Allah hayırlısıyla atlatmayı nasip etsin.

10. 8 Kasım 2008
  11. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah şifa versin inş çok üzüldün seni anlıyoruz geçmiş olsun

12. 8 Kasım 2008
  13. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım söylemesi bize kolay tabi ama allah çaresiz hastalık vermesin bak ne güzel kendi hastanen bildiğin doktormuş bir de. hiç bilmediğin kişilere emanet etmek dha da zorr. eşim çok basit bir ameliyat oldu benim hemşiresin bilirsin varikosel. o zaman bile o çıkana kadar ağlamıştım ameliyathane kapısında, susmak istiyorum olmuyor. insan eşi için böyle oluyorsa yavrusu için nasıl olur kimbilir. ama bak geçti bitti, seninki de hayırlısıyla geçer canım.

14. 8 Kasım 2008
  15. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    allah şifa versin umarım herşey iyi geçer allah çok büyük derdini veriyo ama dermanınıda veriyo siz iyi şeyler düşünün bebeğinizde sizi üzgün görmesin ne kadar küçük olsada anlar sizin üzüldüğünüzü. inşallah daha sonra burdan iyi haberlerinizi de okuruz. ben öyle olucağına inanıyorum allah çok büyük

16. 8 Kasım 2008
  17. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun bir an önce iyileşmesi dileğiyle allah şifa versin canım

18. 8 Kasım 2008
  19. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Dermansız dert vermesin. Tabi sakin ol demesi çok kolay ama sen ne kadar stresli olursan bebişin hisseder. Hemde ameliyatından daha çok etkiler onu senin stresin. Bir uyuyacak, bir uyanacak. Böyle düşün. Kimbilir rüyasında melekler onu nerelere götürecek. Odasına döndüğünde kocaman erkek olacak artık. İlk mürvetini görüyorsun bak.. Allah damatlığını da göstersin. Ne mutlu ona.. Hem annesi onu çok seviyor, hem de annesi bilinçli ve sağlıkçı bir anne. Tedavisi en iyi şekilde olacak. Hem tanıdığın doktora emanet ediyorsun onu, hem de çocuk cerrahisinde bir sürü tanıdığın vardır. Ya bizler gibi sıradan vatandaş olsaydın?? İnsanın çalıştığı yer evi gibi oluyor. Farzet teyzelerine ziyarete götürdün onu, o da orda uyuya kaldı.. Buradan iyi haberlerinizi okumak dileğiyle. Tekrar geçmiş olsun. Sevgiler..