oglumla beraber dua etmeye basladik teyzeleri :))

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Eylül 2008 başlatılmıştır.

28 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

oglum bu ayin sonunda üc yasini dolduruyor ve dün gece ellerini acarak dua etmeye basladik teyzeleri :eek:
    ben kelime kelime söylüyorum oda tekrar ediyor ..... cok hosuma gitti kücücük ellerini acmis ALLAHIM VERDIGIN YEMEKLER ICIN TESEKKÜR EDERIM ;SEN BIZE SAGLIK VER DEMESI :dance:

2. 28 Eylül 2008
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Allah rahmet eylesin anneanneme. 6 yaşımda onun sayesinde namaz surelerini ezberlemiştim. 10 yaşımda amenerresulu dahil bütün sureleri biliyordum Kur' an'a geçmiştim. herkes hayret ediyordu. bide enteresandır, ben yürümeye evimizde Kur'an okunurken başlamışım. çocukken nasıl olursak ilerde de devam ediyor. o pırıl pırıl zekayı pc oyunlarıyla meşgul etmek yerine yararlı şeyler öğretmeli. ilerde ezberlemek zaten çok zor olur. çocukların duası kabul olur derler bide. ama çok şeker ya maşaallah oğlunuza Allah'ım yemek verdiğin için teşekkür ederim :))

4. 28 Eylül 2008
  5. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ayy cnmm cok seker yaa...:)

6. 28 Eylül 2008
  7. ziynet

ziynet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    büyük kızım sınava gireceği zaman dedesi 3 kulhüvallah 1 elham oku diye sürekli nasihat ederdi ....küçük kızımda bunu kafasına takmış demekki ,,,bir gün anne ben dua ezberledim diye yanıma geldi derken başladı okumaya ,,,,,.üç kulhüvallahi ,,,,ehad allahüssemed lem yelid velem yüled velem yeküllehü küfüven amin......... biz hiç bozuntuya vermeden kameraya çektik tabi sonrada doğrusunu ezberlettik

8. 28 Eylül 2008
  9. EU2

EU2 Guest

tesekkür ederim arkadaslar yorumlariniz icin elimden geldigi kadar ögretmeye calisiyorum :)))
    simdilik sükretmesini ögretiyorum cogu kelimeleri tam söyliyemiyor bile :)) bir yerden baslamak lazimdi bizde böyle basladik teyzeleri :))

10. 28 Eylül 2008
  11. EU2

EU2 Guest

dedelerimiz anneannelerimiz az caba sarfetmemislerdir bu konuda ,banada az ögretmemislerdi :))
    cok güzel bisey kuran okunurken yürümeye baslamaniz :KK66:) :1hug:

12. 28 Eylül 2008
  13. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    maaşallah yaa küçücük elleri dua etmekten güzel başka ne olabilir ki

14. 28 Eylül 2008
  15. EU2

EU2 Guest

dedelerimiz anneannelerimiz az caba sarfetmemislerdir bu konuda ,banada az ögretmemislerdi :))
    cok güzel bisey kur`an okunurken yürümeye baslamaniz :KK66:) :1hug:

16. 28 Eylül 2008
  17. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    rabbım nazardan korusun tum duaları kabul olsun......

18. 29 Eylül 2008
  19. çok güzel bişey canım.Allah dualarını kabul etsin.ayrıca seni de tebrik ederim.din bilincini evladına verdiğin için