oğlumu nasıl uyutucam yaa

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve eyif tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : eyif
  1. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar eymen talham emerken uyuyo ve bi türlü memeyi bırakmıyo sonra kendim yavaşça bıraktırıp yerine koyurom pat uyanıyo kucağımda ohh rahat rahat uyuyo emzikde almıyo nasıl uyutucam ben yaa dün çok zorladı karnı tok olduğu halde emerek uyumak istiyo çok doyduğu için kusuyo böyle bi kısır döngü içine girdik napıcam bi akıl verin varmı böyle olann:nazar:

2. 20 Haziran 2009
  3. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    223
    Ödül Puanları:
    153
    Benimkide genelde memede uyuyo..Memeden alıp beşiğine yatırır yatırmaz sallıorum ozaman uykusuna devam ediyo..denedinmi hiç öyle??

4. 20 Haziran 2009
  5. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bencede sallayarak koy beşiğine beişiği sallanıyorsa bir süre ordada salla canım.

6. 20 Haziran 2009
  7. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede beşiğinde salamaya devam et yada ninni söle gerçekten annenin sesi çok etkili oluyo bu durumda ben denedim benimkinde uyuyo babası sölesin uymuyo

8. 20 Haziran 2009
  9. kelebek41

kelebek41 Kalbinurum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    şu an bızım yatagın ustune bıraktım
    kendı kendıne uyudu

10. 20 Haziran 2009
  11. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide memede uyuyor bıraktırıyorum zorla yoksa saatlerce emecek :p
    sonra agzına emzik veriyorum onu benm memiş sanıyor devam ediyo uykuya
    ya almadı farzet sonra da ninni söylüyorum bayılıyor sesime yüzümü oksayarak uyuyup kalıyo cok güzel bişey yaaa

12. 21 Haziran 2009
  13. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimkide memede uyuyor daha doğrusu uykusu geldiğinde ne olursa olsun bi şekilde uyuyor.memede,kucakta,yatakta hiç farketmez.sana tavsiyem kızların dediği gibi sallamayı dene yada yan yatırıp poposunu pışpışla ufak ufak eee eee eee eeee deee faydası olur belki.

14. 21 Haziran 2009
  15. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sesimi duyunca başlıyo gülmeye :) yanına uzanıyorum yüzümü severek uyuyo artık böyle yapıyorum napıyım sağolun yardımlarınız için

16. 21 Haziran 2009
  17. elif yildiz

elif yildiz Guest

eyif merhaba.. aslında aşağıdaki yazıyı başka bi topice daha yazmıştım ama bu gün buraya yazdığını görünce burayada kopyalayayım dedim.cevap yazarsan çok sevinirim.
    2 gündrü sürekli sayfaları karıştırıyorum benimle benzer durum yaşamış biri varmı diye meraktan.çünkü çok üzgünüm.8+6 hamileyim.2 hafta önce bebeğimin kalp atışlarını duyduk.cuma günü kontrolüm vardı.8+4 ken yani.ve dr um bebeğimin kalp atışlarının yavaşlamış olduğuunu söyledi.dünyam başıma yıkıldı.bu gün bir arkadaşımda benim için araştırıken senin 15 haftalık hamileyken açtığın bir konuyu bulmuş ve bana haber verid.bebeğimin kalp atışları yavaşlamış diye yazmışsın.şu an doğum yaptığına göre problem olmamış.bana biraz sürecinden bahsedermisin.bu yavaşlamayı duyduktan sonra su içmek dışında yaptığın başka birşey varmıydı.olması gereken kalp atışının çokmu altındaydı.. allah bebeişinle çok sağlıklı bir ömür yaşatsın size..
    şimdiden teşekkür ediyorum vereceğin bilgiler için.

18. 21 Haziran 2009
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda hiç bilgim yok canım ama allah sağlıkla hayırlısıyla bebeğini dünyaya getirmeni nasip etsin.