Oglumun bakıcısına yenı bır aıle arıyorum

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve adev tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

25 Haziran 2010
    Konu Sahibi : adev
  1. adev

adev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba 4 aylıkken oglumu emanet ettıgım ve 3.5 yasına kadar sevgı dolu yetıstıren aıleden bırı gıbı olan teyzemıze yenı bır aıle arıyoruz.oglum okula baslayacagı ıcın bakıcılık anlamında yollarımızı ayırmak zorunda kalıyoruz.her konuda kefıl olabılecegım bakıcımız ıcın referans olabılırım.
    Kendısı ıst-gungoren semtınde oturmakta ve 1 aracla gıdılebılecek yerlerı tercıh etmektedır.

ılgılenenlere daha detaylı bılgı verebılırım
    saygılar

2. 1 Temmuz 2010
  3. nilays

nilays Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benımde arkadasım var oglu 2 yasında olucak bakıcı arıyor guvenebılecegı bırı bıraz bılgı alabılırmıyım

4. 3 Temmuz 2010
  5. kartanesi41

kartanesi41 evli mutlu çocuklu Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    113
    mrb arkadaşınız nerde oturuyor acaba ben kartalda oturuyorum 42 yaşındayım bakmak isterim güvenebilirsiniz

6. 20 Temmuz 2010
  7. acmay

acmay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    İstanbul bahçelievler siyavuşpaşada oturmaktayım. 2 yaşında bir oğlum var, ağustosta kızım olacak, 3-4 ay sonra evime bakıcı almayı düşünüyorum, iki çocuğuma da bakacak, ev işlerine yardımcı olacak, sağlıklı sıhhatli bir teyze olsun istiyorum. Bahsettiğiniz teyze hakkında biraz daha bilgi alabilir miyim? Sağlıklı mıdır, kaç yaşında, kendi çocukları eşi var mı? Ne kadar ücretle hangi şartlarda çalışmak istiyor?