oğlumun doğum günü

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve ylmznrmn tarafından 25 Nisan 2010 başlatılmıştır.

25 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ylmznrmn
  1. ylmznrmn

ylmznrmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    25 nisan 2009 saat 10:12 melek oğlumun o güzel sesini duydum ilk ve son defa, çok mutlu olmuştum, ilk defa annne oluyordum, dr doğum sonrası kontrollerini yaparken o hareketleri ne kadar umut vermişti bana, oğlumu bana gösterdiklerinde daha da mutlu olmuştum, çünkü bana çok benziyordu, simsiyah saçları vardı, ve benim yanıma getirdiklerinde bana selam verir gibi ağlamasını bırakmıştı, erken doğduğu için dr hanım onu hemen alıp küveze götürdü, bende ameliyattan çıkıp odama gittim, durumum iyi olmadığı için beni hiç kaldırmadılar, ertesi gün çok istememe rağmen daha erken diyerek oğlumun yanına götürmediler beni, 26 nisan 16 sularında hastane anansunda röntgen teknisyeni acilen yenidoğan yoğun bakım diye anons yapıldı.direk eşimi aradım bu anons oğlum için git bak diye annelik işte orada sadece benim bebeğim yoktu ama. daha sonrada dr lerin engellemesine rağmen yatağımdan kalkarak 3 kat aşağıya oğlumu görmeye gittim , fakat yolda arkadaşarım engellemeye kalktı, ama engeli aştım ve bebeğime yaklaştım. Orada eşim duruyodu ve oraya yeni bir bebek geldiğini şuan ortamın uygun olmadığını söledi. daha sonra beni tekrar getireceğini dönmemi istedi, bende döndün o zamanlar oğlumun son anları imiş, rabbim bebeklerin canını alırken onların sevdikleri kişi kılığında canlarını cennete alırmışi, demekki benim ve babasının o zaman orda olmasının hikmetide bu olsa gerek, fakat ardan 15-20 dk geçti odama çocuk dr leri, eşim, arkadaşım girdi, benim direk çocuk dr sine sölediğim tek şey sus söyleme dedim ve ağladım, o an anladımda oğlum artık bir melekti.Rabbime çok şükür yüzünü gösterdi, sesini duyurdu, şuanda melek oğlumun kardeşini hediye olarak gönderdi, şuan doğum yaptığım hastanede nöbetteyim ve eşimde aşağıda hasta olan babasının yanında refakat, yenidoğan servisinin karşında babası, kadın doğumun karşısında ben, yine 25 nisan ve yine hastanedeyiz, yanımızda rabbimiz hediyesi 6+6 haftalık yavrumuz, ama oğlumu çok özlüyorum , o benim bi tanemdi, her zamanda ilk göz ağrım olarak kalacak, rabbim bu meleğimi kucağıma alıp büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq:

2. 25 Nisan 2010
  3. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    aglattin beni canim. benim bebegim yok 3 senedir bekliyorum onu ama hala gelmedi. rabbimin veripte geri almasi cok daha zor evet onun en az olsun bir defa yuzunu gormek sesini kokusunu duymak.... allahim veripte geri almasin.

4. 25 Nisan 2010
  5. ALLAH sabır versin.

6. 25 Nisan 2010
  7. ylmznrmn

ylmznrmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler arkadaşlar,rabbim bir daha evlat acısını yaşatmasın, kimseyi evladıyla imtihan etmesin

8. 25 Nisan 2010
  9. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim rabbim sabırlar versin aynı durumu bende yaşadım senn gb sadece doğummda gördüm ve öptüm onu görmeye gittiğim gün vefat haberi geldi meleğimin bu öyle bi acı ki ne tarifi nede anlatılması mümkün inş meleğimin bi kardeşi daha olur bu arada 22 gün oldu meleğimi kaybedeli kelimeler kifayetsiz sadece çooooooooook özlüyorum onu heran aklımda elden bişi gelse ama maalesef inş rabbim bu yavruna hayırlı ve sağlıklı bi ömür nasip eder

10. 26 Nisan 2010
  11. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve sabır versin kimseyi bu yolda eylemesin allahım evlatlarımıza sağlıklı uzun ömürler nasip etsin tebrikler....

12. 26 Nisan 2010
  13. myhusbandandme

myhusbandandme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbım sabır versın,yenı melegını saglıkla kucagına al ınsallah.

14. 26 Nisan 2010
  15. canan3535

canan3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım başın sağolsun bende bebeğini kaybeden bir anne olarak seni çok iyi anlıyorum sen şanslısın ki oğlunu görmüş ve sesini duymuşsun ben malesef onlarıda göremedim oğlumun sıcak yüzünü göremedim o güzel sesini hiç duyamadım bır kez soğuk yüzünü gördüm allahım hepimize sabır versin bende hamıleyım rabbim bu bebeklerimizi kucagımıza almayı nasıp etsin