oğlumun kafası kokuyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve banuefe tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

7 Mart 2009
    Konu Sahibi : banuefe
  1. banuefe

banuefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oğluşum 80 günlük kafasının bıngıldak olan yeri kokuyor. yıkıyorum ertesi gün hemen kokuyor.varmı böyle bir sorunu olan cocuk yıkanmaktan hasta olcak.acaba azıcık konak var ondanmı?:a015:

2. 7 Mart 2009
  3. sahire

sahire Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımda da konak var ve bu yüzden kokuyor.belki senin oğlunun kafası da bu yüzden kokuyordur.

4. 7 Mart 2009
  5. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    evet konak tan kokuyordur.biraz yeytin yagi icinede karbonat et bir cay kasigi karistirip basina sür banyodan önce ve beklet öyle yarim saat. bebek sac fircasi ilede yuvarlak daireler cizdir konak olan bölgeye-bak gör tertemiz olcak.ben kizimda da vardi o sekilde cikti.sonrada hep banyo ederken o fircayla daire yapa yapa taradim bir daha hic gelmedi.

6. 7 Mart 2009
  7. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    konak varsa ondan kokuyordur benim kızımda da var ve yıkadığımın ertesi günü kokmaya başlıyor
    ama rahatsız olacak bir koku değil bir de sürekli yıkayamıyoruz havalar malum
    sürekli yıkamaya başlayınca geçer inşallah

8. 8 Mart 2009
  9. mangalia

mangalia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizde konak vardı ama kokmuyordu.sen zeytin yag ve biraz karbonat karıştır ,başına sür ve 15 dakika bekle.sonra eski bir diş fırçası al ve çok yavaş temizlemeye başla.ben uyurken yaptım.çok yavaş ,yarım saate ancak bitirdim.ama bir şey kalmadı.sonra banyo yaptır.sakın başka fırça kullanma.eger konak çok varsa yara yapabilirsin.diş fırçası.ebe ogretti bana aşılara gittigimizde. bebişlerimiz miss gibi koksunlar.

10. 8 Mart 2009
  11. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Çok ince dişli tarakla da olur...:ecrin_bebek:

12. 8 Mart 2009
  13. solidio

solidio Masumiyet+Cesaret Pro Üye

Beğenildi:
    980
    Ödül Puanları:
    238
    bebek yağı ile banyo günlerinde 3 yada 4 saat önce yapılan masaj tabiki yumuşak masaj hem bebeğin saçlarının çabuk uzamasını hemde konaklanmamasını sağlar