oglumun karnı sıs ve kakası koyu yesıl

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve keri34 tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : keri34
  1. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben bazı rahatsızlıklarından dolayı ogluma demır damlasını 1-2 ay once vermeye basladım.ama yaklasık 15-20 gundur kakası genelde koyu yesıl bır renkte.acaba ılactan dolayı olabılırmı.ayrıca gunduz cok rahat gaz cıkardıgı halde gece uykusuna yattıgı anda karnı sısıyor gazını cıkarması ıcın her seyı yapıyoruz ama bır turlu cıkmıyor gaz ve sanırım karnı agrıyor.ne yapıcamı sasırdım.sızın basınızada geldımı.her hafta doktorda oturmaktan ıcım daraldı artık yıne gotursemmı acaba anlamadımkı nıye boyle oldu

2. 5 Kasım 2008
  3. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım benim kızımında kakası uzun zamandır koyu yeşil dr yediklerindendir diyo ama aynı şeyleri yiyor bende anlamadım.

4. 5 Kasım 2008
  5. yaxgxxixzxixm

yaxgxxixzxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimkininde kakası koyu renk,bazı arkadaşlar önceden yazmıştı demir ilacı koyu renk yapıyor diye.

6. 5 Kasım 2008
  7. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    demir damlası koyulaştırıyor.bizimkinin kakası simsiyah oluyor bazen.

8. 5 Kasım 2008
  9. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Benim oğlumunda kakası koyu renkli. Kendinden pay biç hamilelikte ferro sanol içerken seninkide koyulaşmıştır. Karın şişme konusuna gelince.. Benim başıma gelse doktorumu en azından arardım. Ama sen bana bakma ben manyağım biraz. Doktorum yakında döverek atacak beni ofisinden.Geçmiş olsun. Sevgiler..

10. 5 Kasım 2008
  11. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğluşumunda kakası koyu yeşil sanırım demir ilacından

12. 5 Kasım 2008
  13. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    karın şişliği aşırı boyutta deilse yediklerini hazmedememesi tamamen bebekliğin verdiği gaz çıkaramamadan dolayıdır canım merak etme gün içinde deil akşam oluyo diyosun demekki gaz birikiyor. demir damlası kakanın rengini degiştiriyor ishal yada kabız yapabiliyor. bunada baglı olabilir karın şişliği kakasını zor yapıyorsa benimde 2 oglum var dr un söylediklerini aktartdım sanada. bizamanlar bende yaşamıştım bebeklerimde.

14. 5 Kasım 2008
  15. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    yediklerinden dolayı gaz olabilir demir damlası kakayı koyulaştırır ama kullanmaya başlayalı çok olmuş yeşil kaka daha yeni olmuş.. üşütüyor olmasın annesi üşütüncede kaka yeşil olur ve gaz olur. gaz için hareket ettir benimki en iyi yerde dönerken gaz çıkarır bende dönmesine zorlıyorum gece bile eğer gazı varda huzursuzsa uyandırıp gazını çıkarttırıyorum sanra mışıl mışıl uyuyor.

yada yediklerindendir.

16. 6 Kasım 2008
  17. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum da üşütünce kakası yeşil oluyor buna eminim alakası var mıdır bilmem ama