Oğlumun kaşı patladı, çok üzgünüm:((

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve 83papatya tarafından 8 Aralık 2008 başlatılmıştır.

8 Aralık 2008
    Konu Sahibi : 83papatya
  1. 83papatya

83papatya Guest

Sabah kayınvalidemlere gitmiştik kahvaltıya,babannesinin yatağında zıplarken,komidinin sivri köşesine çarpmış:KK43:
    1cm.yarık var kaşının tam altı,gözününde üstünde,ya gözüne birşey olsaydı dedim....
    Sabahtan beri çok kötüyüm....
    Estetik,dikiş,göz doktoru vs.aramalarımız sonuç vermedi,bayram olması nedeniyle...Fakültenin aciline gittik,yapıştırdılar,çok çok ağladı yavrum...senağlamasenağlama
    Yapıştırırkrn orası yani arasına kan kurumuştu,acaba kötümü yapışır?Ben önce temizlerler diye düşünmüştüm ama temizlemediler...
    İzi kalırmı?? Herkese iyi bayramlar:)

2. 8 Aralık 2008
  3. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım geçmiş olsun çok...şükret gözüne bişey olmamış verilmiş sadakanız varmış...kan kurusunuda merak etme hücreler kendilerini yiyerek temizleme özelligine sahip zannımca bişey olmayacaktır...

4. 8 Aralık 2008
  5. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım büyük geçmiş olsun..

6. 8 Aralık 2008
  7. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    cok gecmis olsun canim..
    icim sizladi yasadigi kazayi okuyunca :KK43:
    canim benim insallah su an agrisi yoktur..
    allah can saglik versin, umarim kisa zamanda iyilesir..

8. 8 Aralık 2008
  9. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.246
    Ödül Puanları:
    238
    çok geçmiş olsun
    çok üzüldüm cnm bnm
    ne ağlamıştr

10. 8 Aralık 2008
  11. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun Allah korumuş gözünü beterinden saklasın inşallah.iyi bayramlar.

12. 8 Aralık 2008
  13. ikiz_lerim

ikiz_lerim DOĞUKAN & BATUHAN Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya kıyamam ben ona,sende ne korkmus uzulmussundur.benım ıkızlerımden bır tanesıde aynı sekılde alnını carpmıstı ondada acılma vardı estetık dıkıs attılar,ne aglamıstı dıkıs atılırken,ben bayılmısım,o kendı agrısı bırakıp anne anne dıye aglamıs..:KK43:tam bır sene gectı ama hala ız var,yınede cok sukur dıyorum, ALLAHIM beterınden korusun,ya dahada kotu bırsey olsaydı..:çok üzgünüm:ALLAHIM YAVRULARIMIZI KAZADAN BELADAN KORUSUN,BIZLERE BAGISLASIN(AMİNNNNNNNN)yerimseniben

14. 9 Aralık 2008
  15. 83papatya

83papatya Guest

Güzel dilekleriniz için teşekkürler....Rabbim cümlemizin yavrusu korusun,nazardan,kazadan beladan...
    Bugün bende onunla beraber mahvoldum....Akşam olduğunda midemin ağrısından kıvrandım....Stres olup üzülünce psikolojik olarak midem ağrıyor....Perşembe bantı çıkacak,İnşallah iz kalmaz.....
    Moral oldunuz bana çok saolun.....

16. 9 Aralık 2008
  17. EU2

EU2 Guest

canım çook büyük geçmiş olsunn ..mevlam beterinden sakınsınnn,,,,:teselli:

18. 9 Aralık 2008
  19. 83papatya

83papatya Guest

Çok haklısın arkadaşım,ne kadar şükretsem yine azdır,Allahüteala gözünü korumuş....
    Sen sağlıkçısın daha iyi bilirsin,İnşallah dediğin gibi olur...Belki temizleyince tekrar kanayacak orası daha açılacaktı ama ben acaba temizleseler dahamı iyi olurdu diye bir düşünceye kapıldım..Bekleyip göreceğiz artık sonucu.......
    Yapıştıran doktor ama onlarda çok yoğundu,kiminin kulağı kopmuş,kiminin bileği kesilmiş,bir sürü insanla uğraşıyorlar.....Bayramda hiç hastane görmemiştim,çok fena vakalar var.....Allah c.c yardımcıları olsun,nöbetçi doktorların,hemşirelerin.....