Oğlumun kilosu

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve papatyalim tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : papatyalim
  1. papatyalim

papatyalim uğur böceğim kollarımda Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kizlar ya benim oglum ocagin 11de tam 3 aylik olacak ve gecen hafta carsamba tartildi tam 5500kg cikti...hemsireye gore az aliyormus ama dogumdan bu yana ortalama yapinca normal dedi...sizce dert etmelimiyim oysa emiyor doyunca memeyi geri cekiyor aksamlarida 1 kez mama veriyorum sabaha kadar iyi uyusun diye...bilmiyorumkismile

2. 7 Ocak 2010
  3. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    yavru benimki 3.5aylık 5530du hastaneden çıktıgımızda ama doktor gayet iyi dedi hemşire bence abartıyo saglıklıysa kilo no problem benimkide tek memeyle büyüyo emiyo doyunca çıkarıyo hatta fazlalıgı kusuyo fazla emdiriyom doymuyodur die

4. 7 Ocak 2010
  5. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimkide 3 ylıkken 5500 kiloydu..ayda aldığı kilo 600 gr altına düşmedikçe sorun yok dedi dr memeye devam..bende üzülüyorum az emdiği için ama yapacak bişey yok...

6. 7 Ocak 2010
  7. zellda

zellda ben ona resmen asigim!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    uzulme sekerim cok normal gunde 20-25gr. almasi gerekiyor hesaplayinca normal bizde dun asimizi vurulduk tekrar kulak goz testi yapildi tartildi boyu olculdu hersey normal dedi bana da kilosu az geliyor kizim 2950gr. dogdu simdi 4.600 1bucuk kilo aldi simdiye kadar

8. 7 Ocak 2010
  9. papatyalim

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    saolun kizlar rahatlatiyosunuz beni ama boyle bebekleri 7kilo olanlari falan okudukca acaba bebegimi besleyemiyormuyum diyede uzuluyorum...hatta hemsire ilk gordugunde kac aylik bu dedi 3 olacak 2 hafta sonra dedim ve ozamanda sasirdi sanki 4 aylik bebek gibi duruyor falan dedi birde tartinca sasirdi kilosu cokda degilmis ama iyi gorunuyor dedi guldu. Insallah sagliklidir daha doktora ilk randevumuz 12 ocakta burda cocuk doktoruda bulmak zor tipki hamisken dogum doktoru bulmak zor oldugu gibi ve ben daha bebegimi doktora hic goturmedim ancak saglik ocaginda hemsireler kilosuna boyuna bakiyor ve iyi diyorlar okadar

10. 7 Ocak 2010
  11. zellda

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kizzz saglikli olsunlarda klolari normalse endiselenme ben kizimi manken edecem oyle kilo alsin istemem fit olsun :)) saka maka 7 kiloyuda tasimak zor birde o yonden dusun :)

12. 7 Ocak 2010
  13. papatyalim

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148

kaydirigubbakcemile3 alemsin kiz ozaman benim oglan kacirmaz kizini ona gore kaydirigubbakcemile3 tasima olayini pek dusunememistim yinede iyi teselli veriyorsun canim opuyorumnanaktan

14. 7 Ocak 2010
  15. zellda

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kizzz sohbet acik olsa ben daha sana ne teselliler verecem ama yok iste

16. 7 Ocak 2010
  17. papatyalim

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148

valla kizz ozledim eski sohbetleri boyle kala kaldik alismistik dimi...kizinin resmini koysana resim topigine arada zilliyi gorelim bizde buyumusmu annesi ne gunlerdi ya simdi evimizdeler he

18. 7 Ocak 2010
  19. zellda

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    koyayim canim guneslendik hava cok guzeldi hemen sort giydirdim cikardim koyayim onlari