oğlumun okuma bayramı

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve monet tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : monet
  1. monet

monet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s selam arkadaşlar.oğlum buyıl birinci sınıfta ve bende sınıf temsilcisiyim.yıl sonu için sınıfa öğretmenimizle beraber okuma bayramı etkinlikleri yapacağız. sizden bana fikren yardımcı olmanızı isteyeceğim. malum kriz ortamı var. insanları sarsmadan yapılabilecek her türlü etkinlik fikri için yardımlarınızı bekliyorum. hepinize teşekkürler kaydirigubbakcemile5

2. 9 Mart 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  4. 9 Mart 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yiyecek icecek konusu kolay aslinda....Bir liste yapin...pogca...tatli tuzlu kurabiye...börek..aperetif tarzi seyler hazirlayin...iceceklerinide herkes kendi getirebilir veya ortak ödeme yapip kasa ile alabilirsiniz...:nazar:

Sinifi biraz süsleyebilirsiniz....cocuklar icin resim yapmalari...el isi tarzi birseyler yapmalari icin masalar hazirlayabilirsiniz...a.s

Netten resim örnekleri ve el isi icin fikirler bulmaniz mümkün..mesela biz ucurtma yapmistik cocuklarla..cok eglenmislerdi..şutarafagitti

6. 15 Mart 2009
  7. monet

monet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim canım...
    ilgin için sağol

8. 21 Mart 2009
  9. damlasu

damlasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Basit bir ront hazırlayabilirsiniz,çocuklar ne yapsa güzel oluyor,hataları bile...Küçük yarışmalarda eğlenceli olur....