oglumun poposunda kizarik sivilceler !!

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kayaninannesi tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kayaninannesi
  1. kayaninannesi

kayaninannesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar minik oglumun poposu bugünlerde kizarik sivilcelerle doldu.yani abartmayim pek ama poposunun icinde sayilir.3-4 tane minik sivilce gibi cikti.tahris olmus gibi.pisik belkide bilmiyorum.kakasini zorlanarak yapiyor zaman zaman.kabizlik var bizde.ondanmi acaba diyorum.bebekler icin pisik kremi sürüyorum günde birkac kez ama gecmedi daha.baska ne yapmam gerek bi akil verinnnn.oglusum 11 aylik.

2. 15 Ağustos 2010
  3. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı duruma yakın benim kızımda da var. poposunda ama içine yakın değil.Çok şükür kabızlığımız yok. yakından baktım sanki içi hafiften kahverengi gibi sivilcelerin. 1-2 gün bekliycem geçmez ve çoğalırsa doktora götürücem. bu hafta 1 yaş aşımız var, sağlık ocağına da gösteririm.

4. 15 Ağustos 2010
  5. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar bizde de oldu sıcaklardan oluyo doktorumuz trosyd kullanın dedi geçti şimdi kalmadı bişey

6. 17 Ağustos 2010
  7. semfeybey

semfeybey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Genellikle oturmaktan oluyor bebekte sivilce,trosyd iyi.Az şekilde 2 gün, sabah akşam bir kere sür. Suyun içinde banyo yaptırma,file kullan.Çünküpoposunun su görmesi pişiğe neden oluyor.

8. 18 Ağustos 2010
  9. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım oglumdada olmustu sımdı 13 yasındahıç bırsey fayda etmedı eczaneden özel krem almıstık kırec gıbıydı o gecırdı
    gecmıs olsun troyst dene bakalım

10. 20 Ağustos 2010
  11. yeniannecik

yeniannecik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim oğlumada oldu.çinko içerikli krem kullanıyorsan arttırıyormuş.ben nivea pişik önleyici kullanıyordum çinko var içinde bıraktım.birde günde 2 defa yıkadım poposunu kuruladım güzelce ardından bepanten sürdüm geçti.doktorumuz dedi bana