oğlumun tekmelerini özledim:)

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Schirin tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar dogum yapalı 2 ay oldu ama ben hala ara sıra unutup karnımı dinliyorum:) saniyelik hala telaşlanıyorum niye vurmadı diye :) siz alışabildinizmi:)

2. 6 Mayıs 2008
  3. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım normal bende sürekli aynada kendime bakıyordum karnıma dokunuyordum
    okarnımdaki hareketlerini arıyordum
    yatarken yüz üstü uyudugumda uyanıp karnıma baktıgım oldu bebegin üstüne mi yattım diye :)
    şimdi üc ayık kızım alıştım artık şimdi de emmeyi bırakmasını istemiyorum emerken gözlerine bakması ve minik elleriyle dokunması cok güzel

4. 6 Mayıs 2008
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ayy hakkatten ya ne güzeldi bende bazen aynaya bakıyorum karnıma özledim gibi sanki o günlerii

6. 6 Mayıs 2008
  7. kimyager8

kimyager8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben doğum yapalı 6 ay oldu,ilk zamanlar ben de sizin gibiydim ama bi süre sonra geçti,şimdi kızım çok hareketli maşallah,beni dışardan tekmeliyoo

8. 6 Mayıs 2008
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim bende yasadim seninkine benzer seyleri canim mesala ben ilk dogum yaptigimda oyle alismisimki karnimi seve seve uyumaya bi sure bebeyim dogmasina ragmen buna devam ettim sonrada kendime guluyodum.sonra farkinda olmadan oturup kalkisima bile dikkat ediyomusum esim soyledi.guzelim dokuz ay oyle alistikkki binnnacik canlarla yasamaya insan dogursa bile halen inanamiyo ve annelik icgudusu ya

10. 6 Mayıs 2008
  11. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ne guzel yazmissin annelik icgudusu iste canim.bu arada emzirmek cok guzel bi temas gercekten minnacik elleriyle annesine dokunmasi gozleriyle bakmasi oyyy .benim kizim emicem diye bide kahkaha atiyor ay bi gorsen dunyanuiin en seker seyleri.insallah bebeyin emmeyi birakmaz benim kizimda mayisin11 de allahin izniyle uc aylik olucak

12. 6 Mayıs 2008
  13. happyhappy

happyhappy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    86
    ben de hic ozlemem ay cok zor diyordum hamilelilk icin ama onu attıgı tekmelerden aldigim keyfi cok ozluyorum
    sanirim hepimiz birer cocuk dah ayapariz bu gidilsle:)

14. 7 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

bende ilk günler yürürken bile karnımı tutuyodum..evdekiler dalga geçiyodu tabi..neyi okşuyosun aartık orda bebişin yok diye..

16. 7 Mayıs 2008
  17. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    OFF SORMAYIN KEŞKE HALA KARNIMIN İÇİNDE OLSA YARAMAZ KIZ :roflol: ÜFF HELE GECELERİ UYUMUYOR BİZİM TONTİŞ VE İMKANIM OLSA ALIP TEKRAR KARNIMIN İÇİNE SOKUP UYUMAK İSTİYORUMM :dance: O DERECE GECE ÇILDIRIYORUM GECE 12 OLMASINDAN ACAYİP KORKUYORUM ÇÜNKÜ GECE 12 DEN SABAH 7 KADAR HİÇÇÇÇ AMA HİÇ UYUMUYO YA BİR BEBEK OKADAR SÜRE UYMAZMII İŞTE HERGECE BENDE KARNIMI OKŞUYORUM VE KIZIMI TEKRAR KARNIMA SOKMAK İSTİYORUMM :roflol::roflol: