oğlunu sünnet ettiren anneler

Konusu 'Sünnet' forumundadır ve maytap80 tarafından 6 Aralık 2007 başlatılmıştır.

6 Aralık 2007
    Konu Sahibi : maytap80
  1. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar merhaba.resimde gördüğünüz yakışıklının bu sene sünneti varyerimseniben
    inanın kaç senedir sallıyorum.3 yaşından beri bu yaz yapıcam diyorum ama cesaretimi toplayıp bi türlü şu gün diyemiyorum.sallaya sallaya bu seneye geldik.şu an hazırlık okuyo seneye 1. sınıf.yaani bu sene kaçış yok.:roflol::roflol:
    şimdi tecrübeli annelerden bişey rica edicem.lütfen başıma geleceklerden haberdar edin beni.ne gibi şeyler yaşayacağız.şimdiden teşekkürlera.s.a.s.a.s.:KK46:

2. 6 Aralık 2007
  3. profiterol

profiterol Guest

canım bende oğlumu henüz 1 ay önce sünnet ettirdim oğlum 2 yaşında çok kısa bir işlem hiç korkulucak birşey yok 5 dkka bile sürmüyo ilk gün önemli oda ağrı kesiciler sayesinde rahat geçiyor hiç sancı olayı falan yaşamadık biz benim sana tavsiyem çocuğun büyük olduğu için önceden öle kıyafet giydirim falan olaylarına girme sünnet psikolojisi çocuğu olumsuz etkiliyor sünnetinden sonra öle bi istediğin varsa gerçekleştirirsin umarım hayırlısıyla atlatırsın ama korkma

4. 6 Aralık 2007
  5. maytap80

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    ay inşallah ben panik nasıl kormayacaksam.saol cevabın için.gözümde o kadar büyüttüm ki güzel bi şeyi sorun yaptım kendime

6. 6 Aralık 2007
  7. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende oğlumu geçen sene yaptırdım.bakımı tam yapılamadığı için buna benim ufaklık aksilik yaptığı için uzun bir iyileşme dönemi yaşadık:KK43:(kesinlikle dr.tarafından yaptırmalısın sokak aralarında yapan kişilerden uzak dur...küçük gibi görünsede çok önemli bir operasyon..sünnet olduktan sonraki dönemde iyi bakılması gerekiyor ...dikkat edildiği sürece çabuk iyileşir...allah nazarlardan saklasın çok tatlı bir yavrun var...

8. 6 Aralık 2007
  9. maytap80

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    saol cevabın için canım.allah herkesin yavrusunu korusun bütün kötülüklerden

10. 14 Aralık 2007
  11. xuxlxuxfet

xuxlxuxfet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım korkacak birşey yok benim çocuklar sünnet olalı 4 sene oldu küçük oğlum 5 yaşındaydı sadece doktorunu iyi iyi seç gerisi problem değil.

12. 15 Aralık 2007
  13. çikolatalxix_sxuxt

çikolatalxix_sxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğluş 3 günlükken oldu.sana yardımcı olamıcam...hiçbi şeyle karsılamadım:))))))))))

14. 25 Ocak 2008
  15. berkuxsx

berkuxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum sünnet olalı 4 yıl oldu ozaman sünnet donları yoktu şimdi onlar var pek rahat.sünnetten sonra giydiriyosun çok rahat sana kolay gelsin.

16. 1 Mart 2009
  17. patria

patria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım ben geçen sömestır tatilinde yaptırdım bende seningibi çok panik yapıyordum
    düşündüm büyükler sağken dorunun sünnetini görsünler dedim
    kulaktan dolma bilgilerede inanama öğle korkulacak hiçbirşeyyok
    biz önce dr araştırdık randevu aldık birhafta sonra gittik DR önce oğlumla çok güzel sohbet etti sonra iğne yaptı dondurma istedi aldık oğlumun elinde dondurma yiyor biryandanda DR onu konuşturuyor oğlum sünnet olduüunu anlamadı bile çok şükür
    bence sende fazla ihmal etme derim hoşçakala.s.

18. 3 Mart 2009
  19. yaren28

yaren28 Guest

şimdi herşey çok kolay.sağlı sollu iğne vuruyolar pipisine bence bakma o ana tavsıyem bu cnm sana.:KK70:
    sorası zaten kolay makasla ucunu uzatıyolar yani fazla derisini ve kesiyolar.sora geriye katlayıp dikiyolar.sünnetten sora zaten sünnet iç çamaşırı var ondan alırsın tenine deymez ve acıda hissetmez.hepsi bu kadar bence telaşlanma