Oğluşum Biyopsi oldu

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve sev_al tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sev_al
  1. sev_al

sev_al Guest

selam kızlar. siteye girmeyeli uzun zaman oldu. pek fırsat bulamadım.
    oğluşumla ilgili sıkıntıları burda sizlerle paylaşmıştım. en son biyopsi olma durumundan bahsetmiştim.
    prof. biyopsi dediğinde bundan bir kaç ay önce çok çok üzülmüştüm yapmak istememiştim. hep oğluşumun biraz zaman geçerse kanı tazelenecek ve biyopsiye gerek kalmayacak diye kendimi avutup duruyordum. hemen hemen 2 yada üç ay götürmedim. geçenlerde bir tahlil daha yaptırdım gene kan değerleri çok yüksek olunca biyopsi kaçınılmazdı.
    geçen hafta götürdük yatış verdiler. bir gece hastanede kaldık serum falan verdiler. ama o serum aşamasında çok sıkıntı çektik. münkün değil çocuğu zapt edemiyoruz durmuyor. serumun takılı olduğu yeri çekti kopardı. tekrar damar yolu açmak için götürdük o çocuk ağlamaktan o gece helak oldu. tabii onun o halide bizleri üzdü ama herşey onun sağlığı için ilerde sorun yaşamaması için
    ertesi gün sabahtan biyopsi oldu. sabah 09:30 gibi hoca saat dörtde kadar hiç yerinden kıpırdamıcak mamasını altını falan yerinden kaldırmadan halledeceksiniz dedi. ama bunu yapmak mumkün olmadı arası yarım saat geçmeden kalktı bir kolunda hala serum durmuyor kendini oraya buraya vuruyor. şimdi bunları anlatırken bile kötü oldum. çocuğun ağrısı var. bir kaç saat böyle sıkıntı yaşadık. akşam taburcu ettiler. ama gündüz durmayan çocuk akşam sanki hiçbişey yokmuş gibi ordan oraya zıplayıp oynayıp durdu. çabuk toparlandı.
    sonuçlarını bekliyoruz bakalım ne çıkacak ongün içinde bellli olur dendi. bugün aradım daha çıkmamış.
    Allah tan herşeyin hayıtlısı inş kötü bişey çıkmaz. dualarınızı eksik etmeyin.
    en azından tedavi edilebilir bir durum olsun. bende bekliyorumm. Allahım dert veripte derman aratmasın

2. 18 Kasım 2008
  3. tinkimi

tinkimi meleğim ünüversiteli:):) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun inşallah sonuçlar tertemiz çıkar yavrucuğunun
    allahım yardım etsin dualarımız seninle arkadaşım :Saruboceq::Saruboceq:

4. 18 Kasım 2008
  5. Elis

Elis Guest

gecmis olsun canim...umarim hersey umdugun gibi olur...bende gecen ay oglumla hastaneye yatmistim onun kendini yirtarcasina aglamasi,icimi paramparca yapti...sanki gozlerimin icine bakarak anne kurtar beni diyo ama ben bisey yapamiyorum....

yani,seni cok iyi anliyorum..............tekrardan gecmis olsun guzel haberlerini iyisallah bekliyorum:1hug:

6. 19 Kasım 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardimciniz olsun!!:Saruboceq:

Insallah herseyi tertemiz cikar yavrunun canim:Saruboceq:

Gecmis olsun güzelim :teselli:

8. 19 Kasım 2008
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.669
    Ödül Puanları:
    163
    Canım ya, hatırlıyorum oğluşunun olayını, biyopsi konusunda tereddütte idin, hatta bir ara vazgeçmeye bile kalkmıştın galiba.
    Neyse oğluşun sonunda biyopsi olmuş, ama o günü sen anlatmışsın ben sanki seninle birlikte yaşadım. Bir çocuğu durdurmak çok zordur bilirim.
    İnşallah sonuçlarıda temiz çıkacak ben inanıyorum. Tüm dualarım seninle. Oğluşunu benim yerime öp.

10. 19 Kasım 2008
  11. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Insallah en kisa zamanda bebeginin sonuclari cok guzel bi sekilde elinize ulasir
    Allah'im dertmansiz dert vermesin insallah hic kimseye
    gecmis olsun Allah sifa versin yavruna

12. 19 Kasım 2008
  13. sssibel

sssibel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah sonuçlar olumlu çıkar.geçmiş olsun.Allah yardımcınız olsun

14. 19 Kasım 2008
  15. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun inşallah sonuçları temiz çıkacak. Allah yardımcınız olsun.

16. 19 Kasım 2008
  17. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cok gecmıs olsun..:teselli:
    umarım sonuclar olumlu cıkar..

18. 19 Kasım 2008
  19. flurya

flurya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçmiş olsun Allah şifa versin canım.
    Yüce Yaradanım sizi ve tahlil bekleyen herkesi sevinç gözyaşlarına boğsun İnşaallah.
    Allah yavrunuzu size bağışlasın.