Oğluşum diş çikariyo (daha 3 ayi yeni bitti

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve bebexgximveben tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : bebexgximveben
  1. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 1 haftadır oğlumda bi huysuzluk vardı yeni yeni bişeyleri eline alınca ağzına götürmeyi öğrendi eline ne gecse ağzına götürüyo tutmayı öğrensin diye oyuncak veriyorum dün o kadar ağladıki gözleri kızardı yavrumunağzına bi baktım diş etinin üstü şişmiş daha öncede çıkarmak üzere olan bebeklerinkini görmüştüm aslında şaşırmıyorum bende 4 aylıkken diş çıkarmışım emeklemeden yürümüşün annesine çekmiş oğluşum diş kaşıyıcı almış babası hemen bugün eline verdim ağzına götürdü hemen çok hoşuna gitti hadi bakalım darısı diğer
    miniklerin başına en erkenci biz olduk..:ecrin_bebek:

Son düzenleme: 6 Kasım 2008
  2. 6 Kasım 2008
  3. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım kızımda dıs kasıyıcıyla cok oynuyor ma dıs etlerı felan bakalım ne olcak onemlı olan dıs cıkarırlarken sorunsuz ateslenmeden vs gıbı seylerden uzak kolayca cıkarmaları hadı bakalım umarım cabuk atlatırsınız bu donemı

4. 7 Kasım 2008
  5. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım en önemlisi sağlıkla çıkarması.

6. 7 Kasım 2008
  7. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canımmm ilk diş çıkaran bebeğimiz poyraz olsun....benim oğlumda oyuncaklarını ağzına götürmeye başladı..eli ağzından çıkmıyoo..bi kaç gündürde huysuz acvaba bizimkidemi diş çıkarıcakk:uhm::uhm: