Oğluşum Gelicek Allahın İzniyle :)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve BtLKnN tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : BtLKnN
  1. BtLKnN

BtLKnN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ark.lar bende yeni katıldım aranıza.Şuan 24 hafta 4 günlük hamileyim . Bir oğlum olucak inş. :) . İlk gebeligimi eşim askere gittiginde aralık ayında ögrendim.Adetim gecikmişti ama sıkıntıdandandır die hiç önemsemedim.sonunda dayanamadım ewde testi yaptım şok olmuştum :) dünya başıma yıkıldı tekrar tekrar bakıodum teste :) .Nasıl sölerdim aileme eşime yaşımda küçük nasıl tepki verirlerdi.Çok zor oldu benim için.Doktora gittim.Aldırıcaktım kimse bilmicektii ( Allahım neler düşünmüşüm ).Sonunda çok yakın bi arkadaşım abime anlattım .Eşine anlat dedi.Tam o anda eşim aradı :KK43: nasıl anlatıcaktım ne dicektim :/ sonunda hamileyim aldırıcam dedim istemiorum dedim .Ama haykırıodum sanki bütün suçlu oymuş gbi :1rolleyes: . Hayır dedi ilk olmaz dedi.Sonra tamam sen bilirsin dedi.Bişi saklamamak adına doktor riskli oldugunu söyledi dedim.HAYIRRRR aldırmıcaksın.Vardır bi hayır fln fln fln .düşündüm düşündüm ve o artık bnmm minik bebeim oğlumdu.Kabullenmek çok zordu bnm için çok şey düşündüm.Herşeyi en ince ayrıntısına kadar uykularım kaçtı ağladım sızladım .Ama şükrediorum 6. aya kadar sorunsuz geldim.Ne bulantı ne kusma ne bi agrı sızı hiçbişi o bana allahın bi lutfu.Herşey yolunda gittii.Anneme söyleyememe korkusu beni yedi bitirdi ama sonunda annem aradı rüyamda gördüm seni dedi :) Veee ögrenmişti artıkk üzerimden kocaman bi yük kalkmıştı sanki. Sıra kayınvalideme gelmişti sıra aram pek iyi olmadığı için bunuda söylemek sorundu bnm için :) eşim dağıtım iznine gelicekti o sölcekti böyle karar almıştık :) Ama annem bi çırpıda sölemiş kayınvalideme bu derttende kurtulmuştumm.Ama sorunlar beni bırakmıyordu kontrollerime nasıl gidicektim,dogum nasıl olucaktı eşim yoktu tek başıma ne yapabilirdimki kimseye yük olmak istemiordum bi saglık güvencem bile yoktu napıcamı şaşırmıştım.Sonra asker eşlerine saglık güvencesi yapıolarmış ögrendim .Çok dolandım durdum ama sonunda aldım saglık cüzdanını :) 6 aya kadar böle geldi geçtii.Şimdi dogum korkusu sardı içimi çokk Korkuorumm çokkk. delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden . Allah tüm anne adaylarına rahat dogum yapmayı sapasaglam bebişlerini kollarına almayı nasip etsin inş.. AMİNNNN

2. 11 Nisan 2010
  3. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim, sanırım kendi kuruntularından bu kadar sıkıntı yaşamışsın, sandığın gibi kimsede sana tepki göstermemiş. Walla biz bebiğimiz olsun diye 40 takla atıyoruz, neler neler yapıyoruz, sen sahip olmuşsun kıymetini bil bence.

4. 11 Nisan 2010
  5. BtLKnN

BtLKnN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederimmm. Şimdi inanın o kadar kıymetliki bnm içinn .:1rolleyes: Tek gerçeğim o =) Düşündügüm şeylerden zaten pişmanlık duyuyorum acaba küsmüşmüdür die düşündüm :)

6. 11 Nisan 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Sağlıcakla kucağına al inş.:nazar:

8. 11 Nisan 2010
  9. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    korkma dogumdanda hayırlısı ile dogar inşallah yaşın kaç ki söylemekten bu kadar çekindin benim yaşımda küçük ama herkez duyunca havalara uçtu çünki 1,5 sene sonunda kavuştum melek ogluma

10. 12 Nisan 2010
  11. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim...hayirlisiyla kucagina alirsin insallaha.s.

12. 13 Nisan 2010
  13. yasakhayal

yasakhayal mein kleiner Engel(M&E) Pro Üye

Beğenildi:
    33.419
    Ödül Puanları:
    463
    Allahim bebegini hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder insallah:Saruboceq:iyiki yanlis bir karar vermeyip öbür dünyanida karartmamissin:eek:lmaz:.Ne mutluki sana hamile kalipta erken yasta anneligi tadacaksin.Tekrar tebrikler.zemuszemus

14. 13 Nisan 2010
  15. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    tbrrrrr.allh analı babalı buyutsun ınşşş

16. 13 Nisan 2010
  17. qaysegul

qaysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar. Ben ayşegül. 32 haftalık hamileyim. Haziran ayında kısmetse bir oğlumuz olacak. Şimdilik her şey yolunda gidiyor. Az zaman kaldı oğlumuza kavuşmak için:) Bunun dışında aranıza yeni katıldım. Bursada yaşıyorum 3 yıl olacak.

18. 13 Nisan 2010
  19. BtLKnN

BtLKnN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yaşım 19 daha :)
    Hepinize teker teker teşekkür ederim :) Şuan çok mutluyum kontrele gittim bugun hiç bir sorunumuz yok saglıklı oglum :) Biraz doğum korkusu var çok düşünüorum nasıl olcak acaba die normal mi sezaryen mi çok heycanlıyım ben yaa delikafadulden . Bir an önce bitse 3 ayım kavuşsam bende ogluma :)