oğluşum kum döküyormuş..

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve zzllyyhh88 tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : zzllyyhh88
  1. zzllyyhh88

zzllyyhh88 Guest

kızlar oğlumun bezini açtığımda 2 aydır hep turuncu leke görüyorum ya idrar tahliilini yaptırdım dr kum döküyor 1 hafta sonra yine tahlil istedi...küçücük bebekte bu kum ne böylle kafayı yicem yaa.. daha oğlum 9 aylık öyle bir sancısıda yok kum dökğyor desem anlamadım..başınıza böyle bişi geldimi

2. 15 Aralık 2009
  3. BsRNzM

BsRNzM SuDeNiZiM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ultrason çekildimi?
    benim kızımda 7 aylık olmak üzere 1 ay 45 gunlukken idrar yolu enfeksiyonu geçirmişti
    ozmanki doktorumuz ultrason istemedi şimdi dr değiştirdik ve bu doktorumuz hemen böbrek ultrasonu istedi
    ve ultrasonda 2 tane kuçuk biri 1.5 biri 1.7 mm kum çıktı idrar tahlilleri kültür yaptırdıgımızda böyle birşey çıkmadı ultrasnda net belli oluyor tahlillerde doktor hiçbişey çıkmadıgını söyledi bize

4. 15 Aralık 2009
  5. minnosh

minnosh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    88
    canım benim oğlmda da kum görülmüştü. ayrıntılı idrar kültürü ve ultrason istedi doktor.. onlar temiz çıktı çok şükür. ben hastanedeki ürologla görüştüm sünnet olmayan bebeklerde olabilir. bebeklerde görülebiliyor dedi. üzülme.. ultrason çektir ordan net anlaşılıyor.

6. 16 Aralık 2009
  7. BsRNzM

BsRNzM SuDeNiZiM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bencede ultrason çekilmeden bişey anlaşılmaz
    bizimde kültür temiz çıktı ama ultrasonda görüldü

8. 16 Aralık 2009
  9. zzllyyhh88

zzllyyhh88 Guest

ultrason istemedi tahlil istedi sadece bu hafta yine tahlil istedi idrarınıda sürekli taşırıyor napıcam yav uf dur ben ultrason isteyim

10. 16 Aralık 2009
  11. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146

arkadaşım iyi niyetli olduğunu biliyorum yazılarından ama kız zaten sıkıntılı :eek:lmaz: neden 2 aylık ömrü var gibi konuşuyosun ki töğbe yarabbim...tabiki geçicek :teselli: üzülme arkadaşım

12. 18 Aralık 2009
  13. leyya

leyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum 40 günlük oldu iki gün önce doktordaydık kum döktüğünü öğrendim çok korktum ama çok korkulacak bişey değil dedi doktor geçer dedi. şimdi biz de 10 gün sonra tahlil yaptırcaz inşallah geçer. allah meleklerimizi korusun..

14. 19 Aralık 2009
  15. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    alkisalkisalkis
    alkisalkisalkis katılıyorum sanalkisalkisalkisa canım aynen

16. 22 Aralık 2009
  17. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canım bende pazar günü kızımın altını değiştirirken pembemsi leke gördüm dr aradım gelin bi idrar tahlili verin dedi tahlili verdik ve kızım kum döküyomuş çok şaşırdık dr bol bol su içir 2-3 hafta sora böbrek ultrasonu çekelim dedi çok korkuyorum senin bebeğin şu an ne durumda herhangi ağrı falan oldumu soradan? ŞıMDıDEN ıLGı VE ALAKAN ıÇıN ÖÇOK TEŞEKKÜR EDERıM.

18. 23 Aralık 2009
  19. zzllyyhh88

zzllyyhh88 Guest

(merhaba canım bende pazar günü kızımın altını değiştirirken pembemsi leke gördüm dr aradım gelin bi idrar tahlili verin dedi tahlili verdik ve kızım kum döküyomuş çok şaşırdık dr bol bol su içir 2-3 hafta sora böbrek ultrasonu çekelim dedi çok korkuyorum senin bebeğin şu an ne durumda herhangi ağrı falan oldumu soradan? ŞİMDİDEN İLGİ VE ALAKAN İÇİN ÖÇOK TEŞEKKÜR EDERİM) canım benim oğlumdaki leke turuncu ve halen geliyor..havalar çok soğuk doktora gitgel çocuğum hastalanıcak bide salgın domuz gribi..bol su veriyorum...ağrısı yok 2 aya yakın geliyor bu leke çözemedim valla