oğluşumu gördüm:)

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brn tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : brn
  1. brn

brn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    az önce oğlumu gördük tam 1094 gr.yüzünü gizliyordu ama onu görmenin tarifi yok mutluyum çooook.gelişimi de güzelmiş.:KK46:20 ağustos diye söylenen doğum tarihi için şimdi 14 ağustos deniyor anlamıyorum artık:uhm:.hazırlıklar tamamlandıkça heyecanım artıyor Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu..

2. 21 Mayıs 2008
  3. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım hayırlısıyla kucağına da alırsın oğluşunu

4. 21 Mayıs 2008
  5. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    oyyyy kendımı gordum sankı.. gcen yıl bu zamanlar bende ıple 20 agustosu bekleyen koca göbeklı bı anne adayıdım.. ve 14 agustosta aldım tosunumu kucagıma..

allahım hayırlı dogumlar versın işallah..

6. 21 Mayıs 2008
  7. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ahhh canım ne güzellll ALLAH'IM YARDIMCIN OLSUN bu arada oğluşunun doğum tarihi benim doğum tarihimle aynı olacak ozaman:)))):dance:

8. 21 Mayıs 2008
  9. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim cnm Allah inşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşmayı nasip eder..darısı tüm bebiş isteyenlerin başına çok güzel bi duygu başkasının o anını paylaşırken bile insan duygulanıyor bide onu yaşamak ne güzeldir yaa...bu arada benmde doğum tarihim 14 ağustosyerimseniben bu tarihte erkek çocuklarını bilmem ama kız çocukları çok inat oluyorlar annem benden çok çekmiş meselaa her istediğimi yaptırırmışımsırnaşık şey halada değişemedim tabi işin şakası bi yana kız olsun yada erkek yeterki Allah isteyen herkese bu kutsal duyguyu yaşatsın....

10. 22 Mayıs 2008
  11. GNC

GNC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım seninle aynı haftadayız ve bende dün gittim kontrole ve bende oğluşumu gördüm :sm_cool: nerede doğum yapmayı düşünüyorsun belkide aynı gün doğum yapacağız sırnaşık şey
    senin kilo alımın ne durumda? ben her gittiğimde fazla aldığım için azar işitiyorum doktorumdan diyetisyenden liste bile aldım buna uyuyorum ama yok yinede olmuyor :çok üzgünüm:

amaaannn artık umursamıyorum bebeişim iyi olsunda, allah bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasib etsin inşallah, her isteyenede bu eşsiz duyguyu yaşatıp tamamına erdirsin..

12. 22 Mayıs 2008
  13. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    allah kucağına almayı nasip etsin

14. 22 Mayıs 2008
  15. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Ne Kadar Güzel Inşallah Sağsalim Kavuşursun Oğluna ...

16. 22 Mayıs 2008
  17. sweet curse

sweet curse annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    88
    ay canım ne güzel.inş.allahım bizede gösterir 1 kilo oldukları zamanları.ne güzel kocaman olmuştur şimdi.allah sağsalim kucağına aldığın günleride göstersin sana canım.

18. 23 Mayıs 2008
  19. brn

brn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    GNC canım doğum henüz nerede olacağı netleşmedi.inşallah bir zorunluluk olmadıkça normal olmasını çok istiyorum dr. bunu 38.haftada belirleyebiliriz sezeryanmi normalmi olacağını dedi.kiloma gelince 10 kg almış durumdayım nolcak bu gidişle bilmiyorum bebeğimi görünce dr.ile bu konuyu konuşmayı hep unutuyorum.çok fazla kilo aldığımı düşünüyorum (üstelik geçen hafta hastaydım yazmıştım ya üç dört gün yemek yiyemedim ama bir görsen beni gören çoğu tanıdık tombik leştiğimi söylüyor ilginç yanı kalça bel normal yalnız önümde bir irice basketboltopu var gibi görünüyorum:))çok fazla dondurma yiyorum colayı min. içmeye çalışıyorum her yeni hafta önceki haftaki rahatlığımı aratıyor ama değer tabi..