oğluşumun canı çok yanıyor :(((

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve yorgunasker tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : yorgunasker
  1. yorgunasker

yorgunasker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    slm kızlar siteye yeni üyeyim 7.5 aylık kız ve erkek ikizlerim var oğlum diş çıkaracak sanırım azılar da dahil şişmiş çok huysuz canının acısını azaltacak tavsiyeleriniz varmı bana

2. 2 Kasım 2010
  3. mehtap51

mehtap51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben oğluma doktor acısını almak için calgel adında bir jel vermişti.dişine bir mercimek büyüklüğünde sürüyordun.onu kullanabilirsin.birde dişini kaşısın diye dişlikler var ya onu dolaba koy ver.soğuk da acıyı alıyor.oğlum şu an 10 yaşında belki tavsiye ettiğim jelin birebir adını bulamıyabilirsin.ama adı farklı mutlaka vardır.eczaneye sorabilirsiniz.soğuk dişliğide ben o zamanlar aldığım bir bebek dergisinde okumuştum.etkili olmuştu.hatta dondurucuya koyun yazıyordu ben çok soğuk olur diye buzdolabına koyup biraz soğoduğunda vermiştim.geçmiş olsun.

4. 2 Kasım 2010
  5. yorgunasker

yorgunasker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    sağol canım calgel i aldım dün sürdüm ama bi fark hissedemedim açıkcası dişlikler hep ellerinde zaten ama dolaba koymadım hiç deniyim bari canım ya bi gülüyo bi ağlıyo

6. 2 Kasım 2010
  7. gonul_77

gonul_77 İkiz Annesiyim Bennnnnn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dentinox kullanmıştım ben iyi gelmişti.

8. 2 Kasım 2010
  9. ziligurti

ziligurti T.C Üye

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    bebeklerinizin gelecek olan dişlerinin sağlıkla çıkması dileğiyle...benimde oğlum var 16 aylık.8.ayında ön dişleri çıkmıştı.şu sıralarda arka dişlerimiz geliyor.diş hekiminin tavsiyesi ile analjezik etkiside olduğu için taze soğan ve pırasa verdim eline soğuk soğuk..bir nevi uyuşturma da sağladığı için rahatlatıyordu ve kopması zor bir sebze olduğu için gevelesede çok kolay kopartamıyordu.hiç acıda gelmiyordu.ama verdiğiniz zaman yinede gözünüz üzerinde olsun.soğuk havuç ta olablir...ama tabii böyle şeyler verdiğinizde gözünüzü ayırmayın üzeründen...geçmiş olsun....

10. 2 Kasım 2010
  11. tria

tria mucize meleklerim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    banada sogan verebileceğimi söylemişlerdi

12. 2 Kasım 2010
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    komşumun 6 aylık torunu bir haftada ikidiş çıkardı. pırasa verdiler eline onu ağzına süre süre kaşıdı. ağrısı ateşi hiç olmamış.
    ben anlamıyorum ama konunuzu görünce söylemek istedim.