Öğrenciyim, evliyim ve dahası diyorsanız :)

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Alatariell tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Alatariell
  1. Alatariell

Alatariell Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bayanlar:) siz de benim gibi 20li yaşlarda öğrenci ve evli misiniz:) bir de üstüne bebiş mi istiyo sunuz :) gelin hepberaber burda paylaşalım :) okulla evlilik yürür mü yürümez mi? öğrenciyken çocuk yapılır mı yapılmaz mı :) hep beraber tartışalım:)süprizzzzz

2. 4 Ekim 2009
  3. BurcuMucizeiihtisam

BurcuMucizeiihtisam bekle Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım bende 20 li yaşların başında ve evliyim ve bebek çoookkkkkk istiyorum.ve okulada devam etmek istiyorum.olur heralde isteyince

4. 4 Ekim 2009
  5. Alatariell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olur benceeee:KK70: ben ikinci öğretim okuyorum:) o yüzden akşam 4 te başlıyo derslerim fazla ağır da değil:) yaparım gibi geliyo yerimseniben

6. 4 Ekim 2009
  7. marduk

marduk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üniversite öğrencisiyim, evliyim ve 6.5 aylık hamileyim. geçtiğimiz yaz, yaz okulundaydım hamile hamile ve aldığım derslerin hepsini geçtim. gerçi bitirmeme az kaldı ama dondurdum ben 1 yıl bu yıl için. çünkü final sınavlarım doğuma denk gelecek olağanüstü bi durum olmazsa. daha sonra devam edicem. pek ala da oluyo, planlı hareket edilirse neden olmasın :eek::CüvCüv:

8. 4 Ekim 2009
  9. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 18 okuyorum deli gibi çocuk istiyorum

10. 4 Ekim 2009
  11. yvonna

yvonna Kocişine Aşık.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    O da bişey mi,
    Ben 24 yaşındayım, Evliyim, Çalışıyorum, Okuyorum, Hamileydim fakat malesef düşük oldu, Yine bebek istiyorum..
    : )

12. 4 Ekim 2009
  13. Alatariell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    düşük için çok üzüldüm :KK43: hayırlısı olsun:KK43:

beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim kızlar. çevremdeki bir çok insan bebiş istediğimi duyunca okulla olmaz. okuyamazsın yaşın küçük ve benzeri yorumlar yapıyo. oysaki ben bebişimle aramdaki yaş farkının az olmasını istiyorum ki genç bir birey olduğunda onu anlamakta çok zorlanmayayım. ayrıca ilk bebek zevkini genç yaşlarda yaşamak istiyoruz hem eşim hem ben.

ee peki nerelerde okuyosunuz kızlar? nerelerde oturuyosunuz?:icecream:

14. 5 Ekim 2009
  15. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım yasımda 25 1 yıl olcak evlenelı az kaldı.Mastır yapıyorum.Ama bebek ıstemıyoruz daha ne kadar da cok sevsek de daha en az 2 yılımız var.Benden ufak arkadaslarım var hamıle hepsı ama okumuyorlar lıseyı bıtırıp evlendıler.Ama benım dusuncem önce karıyer snr bebek :) Durumumuz cok ıyı fakat hazır degılız gece hayatımız var arkadas gruplarımız var yanı bebekle ıdare edemeyız hayatıma bır barıyer koymayı su sıralar dusunmuyorum :) Daha gencız genclıgımızı yasayalım ondan snr ama 30 una kadar yapacagım ınsallah :)

16. 5 Ekim 2009
  17. dyg_6

dyg_6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden olmasın ki benim çevremde çok var böle hem bebeklerini büyütüp hem ders çalışan insanlar bizim toplum nedense alışmış bi şeyi yapınca sanki başka bişeyi yapamazsın eskiden mesela evlencenmi okuycanmı die sorulurmuş ne alakaysa sanki evlenince aynı zamanda okuyamazsın :)

18. 5 Ekim 2009
  19. Alatariell

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de öyle düşünüyorum hatta o yüzden evlendim erkenden:) tam tersi insanın kafası daha rahat oluyo sanki :)