öğretmen arkadaşlar tüp tedavisi ve işi nasıl birlikte yürüttünüz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve jxuxpiter tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : jxuxpiter
  1. jxuxpiter

jxuxpiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim tedavi sürecim devam ediyor mayıs sonu gib transfer olacak ama ben kara kara nasıl işe gideceğimi düşünüyorum sormak istediğim kaç gün dinlenip ondan sonra işe başladınız sonuçta hep ayaktayız tecrübesi olanlar.......cevap lütfen

2. 1 Mayıs 2009
  3. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bende hep okul zamanı denedim.zaten ayakta tedavı gordugun ıcın okula gıtmene gerek yok gercı ben hataydan ankaraya sevk yapmıstım ama sen aynı sehırdesın ıyıce arastır aman okuldan daha onemlı gıtme sakın hep yat uzan

4. 1 Mayıs 2009
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım transfer den sonra ılk uç gun onemlı canım............üç gun rapor alsan alamazmısın..........sonra da ağır iş yağmaz daha sık oturmaya çalışırsın kendını yormadan anlatırsın...........rabbım bır kolaylık verır ınş canım gonlunu ferah tut........

6. 1 Mayıs 2009
  7. ezine77

ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım ben de ebeyim.dr um ne kadar transfer sonrası günlük aktivitene devam et de se de ben 15 gün rapor aldım.ha tuttu mu tutmadı.o başka ama yine almayı düşünüyorum pişman değilim.ama eşim öğretmen .onun yanımda gitmesi zor oluyo dönem içinde.daha önce gitmek istediği zamanlarda benim sevkime eşi refakatli yazdırdık.onu kaymakama açıklama yapmak zorunda kaldı.o yüzden bu denemenin önemli kısmını yaz tatiline denk getirmek için bekliyoruz.ben de bu duruma çok sinir oluyorum..sırf bu yüzden(okul devam ediyor diye)tedavi gecikiyor yaş geçiyor vs.

8. 1 Mayıs 2009
  9. yeterb

yeterb Allahım sen koru bebeğimi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim de transferin okulların açıldığı haftaya denk gelmişti hiç dinlenemeden 2gün sonra göreve başladım tabi tutmadı şimdi çok pişmanım keşke rapor alsaydım canım en azından bir hafta rapor al sonrada çok yorulmadan kendini zorlamadan halletmeye çalış nasıl olsa az kaldı kendini çok paralama ben malesef ders anlatırken öyle yapıyorum Allah yardımcın olsun canım pozitif ol inşallah tutar

10. 1 Mayıs 2009
  11. teacherrose

teacherrose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende öğretmenim bugün transferimin 11. günü geçen hafta pazartesi yapıldı transfer o günden beri rapor aldım ...okulda ikinci yazılılarımı yaptım ..doktoruma açıkladım çünkü ben gerçekten zor şartlarda gidiyorum okula otobüsle durağada yürüyorum hatta koşuyorum sonra bütün gün ayakta tabiiki okulda ve tabiiki okulun pis tozlu havasını solumamış oldum ...hamile olup olmadığımı bilmiyorum testimi yarın yapcam ama iyikide gitmemişim ,evde ne güzeel yatarsın oohh ben hiiç sıkılmadım valla güzel bir şekilde kahvaltımı yaptım ilaçlarımı düzenli kullandım bence sende rapor almalısın ..devletin işini bizmi bitircez boşveer senin ve çoçuğunun sağlığından daha önemli değil...

12. 1 Mayıs 2009
  13. ixsxtar

ixsxtar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle rapor al canım okulda merdiven inip çıkmak ve sürekli ayakta durmak yorar benim bel ve kasık ağrılarım olduğu için iyiki gitmemişim dedim bu hafta okula gittim ama çocuklara faydam olduğunu hiiiç sanmıyorum çünkü kafan sürekli test gününde

14. 1 Mayıs 2009
  15. nesrinbar

nesrinbar Bir Gün Mutlaka...O Gün Bugünmüş.... Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    88
    canım zaten transferden sonra rapor al doktorlar veriyorlar...gerçi transferden sonraki 3 gün çok önemli tutunma bu dönemde gerçekleşiyor...ben ilk denememde bir hafta yatttıktan sonra işe gitmiştim doktorum ata bile binebileceğimi söylemişti:)))))))))ama sen bence alabildiğin kadar rapor iste doktordan ya zaten herhengi bir kadın doğum uzmanı da tüp bebek deyince rapor veriyor....hen bence hiç düşünme zaten sene sonu geldi rahat ol bu arada ben de seninle aynı durumdayım benim de transferim aynı dönemde ve raporla geçiricem semineri sevgiyle...

16. 1 Mayıs 2009
  17. jxuxpiter

jxuxpiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun kızlar cevaplarınız için bende transfer sonrası rapor almayı düşünüyorum ama rapordan sonra gitmenin sakıncası olurmu diye düşünüyodum madem ilk üç gün çok önemli alabildiğim kadar rapor alır ondan sonra kendimi yormadan gider gelirim.Rabbim yardımcımız olsun ama ev hanımlarına özendim bu süreçte

18. 1 Mayıs 2009
  19. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah tedavin hayırlı bi şekilde sonuçlanır.hayırlısıyla hamile kalırsın.ben 15 tatilde detavimi yaptırdım.transferim cumartesiye denk gelmişti.pazarteside okul açılacaktı.ben 3 gün rapor aldım.perşembe tekrar göreve başladım.ama ben transferin ilk günü sadece yataktaydım diğer günler hiç yatmadım.normal işlerimi hep yaptım.okuldada kendimi fazla yormamaya çalıştım.ultrasona girince çok şaşırdım iki kalp atışı vardı.daha sonraki kontrolde biri kendini sonlandırmıştı.şimdi bir bebeğimle yola devam ediyorum.biz öğretmenler bazı duyguları çok yoğun yaşıyoruz.bütün gün çocuklarla iç içiçeyiz.onları gördükçe içim cız ederdi benimde çocuğum olsa diye.yani canım arkadaşların dediği gibi ilk günler önemli.